" />
Nové Sony Ericssony jsou na trhu - tentokrát se uvedení stihlo, ale nemáme vyhráno | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 31. říjen 2009
Ačkoliv tomu mnoho lidí nevěřilo, Sony Ericsson se poučil ze svých předchozích chyb a nové modely, které byly slíbené na listopad tohoto roku, se na náš trh dostaly včas. Ba co víc, některé z nich se na trh dostaly dokonce ještě dříve, než bylo původně avizováno, setkat se s nimi můžeme již od poloviny října. První krok tedy byl učiněn, společnost jako taková ale ještě za vodou není, teprve nyní přijde to nejdůležitější. Prodejní výsledky.

(4 komentářů)

 
Telefony Sony Ericsson u našich operátorů - jaký máme výběr? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 29. říjen 2009
Podle statistik dostupných v České republice se skrze operátory prodává stále méně telefonů, z celkového počtu prodaných přístrojů u nás se ale stále jedná o většinu. Pokud tedy má některý výrobce být úspěšný v České republice, nevyhne se velmi úzké spolupráci s jednotlivými operátory a musí každého zvlášť přesvědčit, že právě jejich mobilní telefony jsou ty správné. Pokud se to některému výrobci povede, má vyhráno. Jak si v tomto směru stojí společnost Sony Ericsson?
(6 komentářů)

 
Project Capuchin - doba změn právě nastává | Tisk |  Email
Martin Chroust   
Čtvrtek, 8. říjen 2009
Sony Ericsson v dubnu roku 2008 oznámil nový projekt s označením Capuchin, který měl za úkol propojit Flash Lite s Javou. První plody práce jsou již na světě, tak se pojďme podívat co se za projektem skrývá a kde již našel svého využití.


(13 komentářů)

 
Jak vás ovlivní přítel coby šéfredaktor SEManie (zamyšlení) | Tisk |  Email
Lucie Ševrová   
Sobota, 3. říjen 2009
Bývala jsem obyčejnou uživatelkou mobilního telefonu. Jako většina lidí jsem potřebovala volat, psát SMS, používat budík, upomínky, a to je vše, tím byl můj zájem o mobilní technologie vyčerpán. Telefon byl pro mě jen malým zařízením, které jsem vlastnila z ryze pragmatických důvodů. Výběr nového přístroje byl závislý maximálně na jeho vzhledu.

(9 komentářů)

 
Používáte flash tapety? Pokud ano, dnes vám přinášíme návod, jak si je upravit k obrazu svému | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 13. září 2009
Flash tapety jsou v posledních měsících velmi oblíbené a jako tapetu je má stále větší množství uživatelů. Na to jsme se snažili zareagovat a začali našim čtenářům nabízet balíčky flash tapet s různými motivy. Naleznete je v tomto tématu  a je jich skutečně hodně. Vadila mi ale na nich jedna nevýhoda - jedná se o tapety většinou stažené všude možně na internetu, ze kterých jsem vytvářel balíčky těch nejpovedenějších, takže jsem byl při jejich publikování závislý na tom, co jsem našel. Mnohem výhodnější by pro mě i pro ostatní uživatele bylo, kdyby si flash tapety mohli vytvářet sami.
(0 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 82 - 90 z 785