Forum

Konektory na boku telefonů - pokrok proti výhodám (zamyšlení) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 31. červenec 2009
Ještě před několika lety bylo prakticky nemyslitelné, aby měl telefon konektor na jiném místě, než na spodní hraně přístroje. Ani přesně nevím, který telefon v tomto byl první, ale postupem času se konektory začaly objevovat všude možně, především na bocích telefonů. Sony Ericsson v tomto směru došel celkem daleko a konektory na boku velmi prosazuje. V čem ale tkví výhoda tohoto řešení? A má vůbec nějakou výhodu? Co si o konektorech na boku telefonu myslíte vy?

(8 komentářů)

 
Jak to chodí v Palladiu - navštívili jsme značkovou prodejnu Sony Ericsson v Praze | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 21. červenec 2009
Před necelými dvěma lety jsme vás informovali o vzniku první značkové prodejny Sony Ericsson ve střední Evropě, která se nachází v nákupním centru Palladium v Praze. Jelikož většinu měsíce července trávím v Praze na školení, rozhodl jsem se využít příležitosti a značkovou prodejnu jsem včera navštívil. Dojmy z mé návštěvy a z prostředí plného telefonů Sony Ericsson si můžete přečíst v dnešním článku.
4~49.JPG 6~47.JPG 11~44.JPG 12~43.JPG
(5 komentářů)

 
Media Go - hrátky s multimédii | Tisk |  Email
Martin Chroust   
Pondělí, 29. červen 2009
Multimediální nástroj z dílny Sony se rozhodně povedl, přináším poznatky z testování aplikace s modelem W995

(5 komentářů)

 
Ericsson T29s - nejkrásnější ze stáje Ericsson? (ohlédnutí do historie) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 22. červen 2009
V poslední době se na SEManii občas objevují články, které vzpomínají na dobu prvních telefonů Sony Ericsson. Jak Sony, tak i Ericsson už ale vyráběly telefony v době, kdy ještě obě společnosti fungovaly nezávisle.
28~19.JPG 34~11.JPG 48~3.JPG 42~9.JPG
(8 komentářů)

 
Programy pro telefony Sony Ericsson | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 21. červen 2009
Na našem webu si můžete přečíst návody na spoustu zajímavých úprav, které můžete na svých telefonech provádět. Nechybí ani tipy na zajímavé aplikace, které umí přidat vašim telefonům nové funkce. Výrazně méně se ale věnujeme programům určeným pro vaše počítače a které jsou často velmi užitečné a nabízí spoustu možností, jak více a lépe využít telefon Sony Ericsson případně jej upravit k obrazu svému. Jaké jsou tedy nejlepší programy, které by ve vašem počítači rozhodně neměly chybět?
(8 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 91 - 99 z 785