" />
Rok 2011 končí, náš oblíbený výrobce (ne)utekl hrobníkovi z lopaty a opět se mu daří | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 31. prosince 2011

Dnes je poslední den roku 2011 a to je ideální doba na sumarizaci celého letošního roku. Než se dostanu k podrobnostem, zmíním to nejdůležitější - Sony Ericsson snad definitivně utekl hrobníkovi z lopaty a díky kvalitě svých telefonů si zajistil přežití. Obrovským způsobem se pak zlepšila podpora, kterou výrobce poskytuje pro svoje telefony. Už samotné uvolnění Androidu 2.3.3 pro model X10 znamenalo revoluci. Ta nejdůležitější zpráva letošního roku to ale není. Společnost Sony se rozhodla vyplatit podíl Ericssonu ve společném podniku a začal tak konec Sony Ericssonu, jak jsme jej znali...

(6 komentářů)

 
SEMania vám přeje klidné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2012 | Tisk |  Email
Andy Butkaj   
Středa, 28. prosince 2011
Rok rychle utekl a opět jsou tady Vánoce. Užijte si je v okruhu svých přátel, dopřejte si co nejvíce odpočinku a naberte maximum sil do nového roku 2012. Ačkoliv hodnocení letošního roku vyjde až posledního prosince, už nyní mohu prozradit, že rok 2011 byl v mnoha ohledech přelomový a to jak pro náš web, tak také pro celou společnost Sony Ericsson.
(1 komentářů)

 
Sony Ericsson slaví desáté narozeniny | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 1. října 2011
Právě dnes je tomu přesně deset let, co vznikla společnost Sony Ericsson. Společný projekt dvou do té doby samostatných (a ne zcela úspěšných) výrobců mobilních telefonů dnes slaví desáté narozeniny a tak je podle mého optimální se podívat na to, co za těch 10 let dokázala společnost Sony Ericsson přinést na trh, co se povedlo více a na co by naopak vedení společnost a akcionáři nejraději zapomněli. Této příležitosti také využijeme k malému zamyšlení nad současností a budoucností jak samotného výrobce, tak i našeho webu, který už je tady také pár let s vámi...
6~136.JPG 13~114.JPG 18~95.JPG 15~87.JPG
(6 komentářů)

 
Videopohled na Sony Ericsson TXT - bude QWERTY pod displejem stačit? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pondělí, 26. září 2011
Do naší redakce dorazil první telefon Sony Ericsson s kompletní QWERTY klávesnicí pod displejem, který nenabízí otevřený operační systém (jako tomu bylo u modelu Aspen, který používal ještě Windows Mobile 6.5). Jedná se o model TXT a výrobce s ním chce zaútočit na méně náročné uživatele, kteří ale často píší spoustu zpráv a jsou aktivní na sociálních sítích. Dnes si na videu poprvé představíme tento telefon. Určitě potěší skutečnost, že je v prodeji hned ve 4 barevných variantách a navíc za cenu jen mírně nad hranicí dvou tisíc korun.
1~165.JPG 2~159.JPG 4~162.JPG 6~147.JPG
(7 komentářů)

 
Sony Ericsson TXT Pro - komunikátor bez systému (recenze) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 27. srpna 2011
Druhou recenzí tohoto týdne je článek o Sony Ericssonu TXT Pro. Podobně jako před dvěma dny recenzovaný model XPERIA Mini Pro nabízí dostatečně pohodlnou QWERTY klávesnici a také dotykový displej, tím ale veškerá podobnost obou telefonů končí. Zatímco XPERIA Mini Pro je špičkově vybaveným komunikátorem s operačním systémem Android, dnes recenzovaný telefon se naopak řadí k těm nejlevnějším telefonům s kompletní klávesnicí. Hardware jako takový není vyloženě špatný, nenáročným uživatelům telefon bude stačit.
24~82.JPG 25~73.JPG 27~74.JPG 32~60.JPG
(1 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 785