" />
Ekologie bez přidané hodnoty - fotogalerie Sony Ericssonu Cedar | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 28. říjen 2010
Na náš trh se před několika dny dostal Sony Ericsson Cedar - historicky první telefon na platformě A200, který je vybavený dvojicí standardních konektorů. Společnost tím začíná novou éru, revoluce ale probíhá tak říkajíc zdola, neboť Cedar rozhodně nemá potenciál konkurovat dřívějším topmodelům bez otevřeného operačního systému. Vzhledem k ceně ale má co nabídnout a na současném trhu se určitě neztratí.
1~132.JPG 11~113.JPG 24~75.JPG 23~76.JPG
(0 komentářů)

 
Videopohled na Sony Ericsson Cedar - jednoduchý, pohodlný, levný a standardní | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 24. říjen 2010
Sony Ericsson Cedar je nenápadný telefon s cenou mírně převyšující dva tisíce korun a na první pohled určitě nebudete mít pocit, že by se v podání Sony Ericssonu jednalo o nějakou zásadní revoluci. Přesto patří v tomto směru Cedar k těm telefonům, které znamenají ve strategii společnosti největší obrat. Poprvé se setkáváme s dvojicí standardních konektorů u telefonu bez otevřeného operačního systému, který běží na moderní platformě A200. Pokud k tomu přičteme dostatek funkcí a dobrou ovladatelnost, máme tady velmi kvalitní telefon, který se před Vánoci může stát prodejním trhákem.
(5 komentářů)

 
Sony Ericsson Zylo - FLAC poprvé (recenze) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 21. září 2010
Po dlouhém čekání se na náš trh opět dostává nový Sony Ericsson z produktové řady Walkman, kterou jsme již minulý rok prakticky pohřbili. Nakonec je ale všechno jinak a ještě několik modelů pro nás výrobce nachystal, už to ale budou spíše levnější přístroje. Dnes jsme si pro vás připravili recenzi Sony Ericssonu Zylo, který proti svým předchůdcům nabízí jednu zásadní novinku, kterou je podpora bezztrátového hudebního formátu FLAC. Toto předchozí Walkmany neuměly, ale bude to na konkurenci stačit? Zvláště když se výrobce opět spolehl na svůj konektor Fast-port a nedal prosto standardním konektorům, které nabízí mnohem větší pohodlí. Pokusíme se na to odpovědět v dnešním článku.
40~46.JPG 37~44.JPG 35~48.JPG 41~42.JPG
(1 komentářů)

 
Hloupé telefony na ústupu - dočkáme se ještě nějakého topmodelu bez OS? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 14. září 2010
Telefony na platformě A200, ještě před rokem doména portfolia společnosti Sony Ericsson, ustupují rychle ze scény. Pomalu končí doby skvěle vybavených telefonů bez otevřeného operačního systému a přichází éra smartphonů a komunikátorů. Dočkáme se ještě telefonů podobného kalibru, jako byly modely C905 nebo W995? Už delší dobu se spekuluje o představení nových telefonů Sony Ericsson, neboť výrobce v posledních měsících nepředstavil nic, co by nás nějak výrazněji zvedlo ze židle a vlajková loď společnosti už bude slavit první narozeniny. Výrobce by měl zvážit, co dál...
28~51.JPG 32~44.JPG 40~38.JPG 50~27.JPG 42~31.JPG
(4 komentářů)

 
Flac v praxi na Sony Ericssonu Zylo - ano nebo ne? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 15. srpen 2010
Sony Ericsson Zylo už nějakou dobu testuji v redakci, vše se ale zatím točí kolem podpory formátu Flac. Myšlenka poslouchat hudbu v nejvyšší možné kvalitě je fajn, jak si ale vývojáři poradili s převedením do praxe a má vůbec smysl písničky v tomto formátu hledat a stahovat, když každá je řádově desetkrát větší, než stejná skladba ve formátu MP3? Kromě podpory Flac je Zylo standardním telefonem na platformě A200, právě tato funkce bude pro jeho úspěch rozhodující.
24~71.JPG 28~61.JPG 33~50.JPG 7~114.JPG
(4 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 19 - 27 z 182