" />
Sony Ericsson Zylo - konec MP3, přecházíme na FLAC (první dojmy) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 14. duben 2010
Sony Ericsson včera představil dvojici nových hudebním telefonů řady Walkman a my se dnes společně podíváme na první z nich, kterým je model s opět trochu krkolomným názvem - Sony Ericsson Zylo. Většinou parametrů příliš nepřekvapí, posun v poslechu hudby ale přináší zásadní, podporuje totiž formát FLAC, čímž se mezi mobilními telefony řadí k unikátům.

(2 komentářů)

 
Emailový klient u hloupých telefonů Sony Ericsson (zkušenosti) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 6. duben 2010
Už od doby prvních telefonů Sony Ericsson platí, že v nich nalezneme velmi kvalitní vestavěný emailový klient. Podobně jako u platformy A200 jako celku ale mám pocit, že Sony Ericsson se jeho kvalitou nechal celkem ukolébat a v poslední době již nepřináší příliš inovací. Pro nejzákladnější práci s e-maily stačí, nic zásadně nového ale nenabízí. Abych byl naprosto upřímný, po stránce funkčnosti se od dob T68i zas tolik nezměnil, snad jen nastavení je mnohem jednodušší.
(8 komentářů)

 
Poslední šance pro Sony Ericsson Aino (zkušenosti) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 31. březen 2010
Sony Ericsson Aino patří mezi nejméně tradiční telefony v portfoliu společnosti. Už od doby, co jej výrobce představil, mám ale strach z nevyváženého ovládání a první setkání s reálným telefonem mi dala za pravdu. Ani při druhém (dlouhodobějším) používání se můj názor na telefon nezměnil. Rozhodl jsem se ale dát telefonu ještě jednu šanci a zaměřit se na jeho kladné vlastnosti, nikoliv za každou cenu hledat mezery v ovladatelnosti. Jak jsem dopadl? Lépe než dříve, pokud se nenecháte odradit, Sony Ericsson Aino má co nabídnout.
12~69.JPG 36~30.JPG 40~31.JPG 44~25.JPG 75~12.JPG
(3 komentářů)

 
Sony Ericsson C901 - kvalitní bílá (dlouhodobé zkušenosti) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 21. březen 2010
Sony Ericsson představil model C901 už před delší dobou, dlouhou dobu jsme mu ale na SEManii nedopřáli příliš pozornosti a nutno dodat, že ani naši čtenáři o telefonu zrovna horlivě nediskutují. Původně se totiž u nás vůbec neměl oficiálně prodávat (což by rozhodně byla škoda), nakonec je ale vše jinak a telefon si v České republice můžete oficiálně zakoupit. Přesto se o něm prakticky neví a to je rozhodně škoda. Telefon jsem dlouhodobě používal a dnes vám přináším své zkušenosti.
16~81.JPG 1~108.JPG 28~57.JPG 4~102.JPG
(8 komentářů)

 
Banán se povedl - první dojmy ze Sony Ericssonu Elm | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Sobota, 20. březen 2010
Sony Ericsson Elm právě v těchto dnech dorazil na náš trh a jeden kousek už se usídlil v redakci. Telefonek mě zatím stále příjemně překvapuje, vzhledem k výbavě a provedení jsem totiž očekával výrazně vyšší cenu. Nakonec se ale Sony Ericsson Elm s dostatečnou rezervou vešel pod hranici pěti tisíc korun a já vám garantuji, že moc lepších telefonů za tytéž peníze nekoupíte. Dost možná žádný, Sony Ericssonu se model Elm prostě povedl.
(22 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 37 - 45 z 182