" />
Sony Ericsson chystá plně dotykový hloupý telefon, dočkáme se i QWERTY klávesnice? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 29. leden 2010
Zatímco ostatní výrobci již delší dobu kromě smartphonů nabízí i klasické hloupé telefony ovladatelné výhradně pomocí dotykového displeje, Sony Ericsson se zatím zmohl jen na model Aino, který sice má velmi kvalitní a rozměrný displej s dobrými reakcemi, dotykové ovládání ale funguje jen v některých částech telefonu. Nyní máme ze Sony Ericssonu neoficiálně potvrzeno, že se v nejbližší době dočkáme také plně dotykem ovladatelného hloupého telefonu.
(8 komentářů)

 
Oživujeme službu MyFriends na Sony Ericssonech | Tisk |  Email
Oldřich Mládek   
Sobota, 23. leden 2010
Po delší době se mi do rukou dostal model Sony Ericssonu, W995. Jedná se momentálně o nejvybavenější hudební telefon výrobce. Začal jsem řešit způsob připojení na ICQ. Z minulosti jsem si vzpomněl na Java aplikaci Jimm. Avšak zároveň jsem v menu telefonu mezi zprávami našel položku Rychlé zprávy. A to oživilo mou paměť o službu My Friends (moji přátelé), která byla představena s modelem T610. V té době bohužel nešla rozumě zprovoznit. A tak upadla v zapomnění. Rozhodl jsem se tedy zjistit, zda za těch několik let se něco změnilo, či nikoliv. A podařilo se.
(12 komentářů)

 
Navigace WisePilot - dejte sbohem zastaralému Wayfinderu | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 10. leden 2010
Již od chvíle, kdy Sony Ericsson představil svůj první telefon s integrovaným GPS modulem se uživatelé snaží vyřešit otázku, jak telefon s integrovaným GPS modulem, který ale nedisponuje otevřeným operačním systémem (zapomeňte tedy na různé TomTom, Garminy a podobně...), co nejlépe využít pro automobilovou navigaci. Sony Ericsson sám dlouhou dobu preferoval aplikaci Wayfinder Navigator, tu ale v posledních modelech odložil do šuplíku a nově se setkáváme s aplikací WisePilot. Zpracování aplikace je výborné, najdeme ale také dost věcí, které od častého používání mohou odradit.
(4 komentářů)

 
Telefony řady Walkman se stávají minulostí, rok 2010 bude pravděpodobně jejich posledním | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 30. prosinec 2009
Když byl před mnoha lety představen první telefon řady Walkman, všichni hudebním telefonům připisovali velikou a růžovou budoucnost, zejména v podání společnosti Sony Ericsson. V době uvedení na trh byl model W800i jednoznačně nejlepším hudebním telefonem na trhu. Pokud se podíváme na portfolio výrobce od modelu W800i do současnosti zjistíme, že hudební telefony v jeho nabídce velmi výrazně převážily ostatní řady telefonů. Nyní nás čeká veliký třesk - telefony řady Walkman se chystají do důchodu.

(9 komentářů)

 
Sony Ericsson představil modely Elm a Hazel | Tisk |  Email
Martin Chroust   
Pondělí, 14. prosinec 2009
Sony Ericsson dnes v úplné tichosti představil dva nové přístroje. Znali jsme je jako Susan a Sunny, teď se o nich bude mluvit jako o Elm a Hazel.
(5 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 54 z 182