" />
SEMania Rom pro Sony Ericsson XPERIA Mini Pro (Android 2.3.4) je zde | Tisk |  Email
Andy Butkaj   
Sobota, 19. listopadu 2011
Jelikož se nyní na XDA docela slušně rozjel vývoj nových úprav a pro většinu telefonů se postupně uvolňují docela kvalitní kernely, rozhodl jsem se navázat na svou předchozí práci a publikovat ROM pro Sony Ericsson XPERIA Mini Pro. Rozhodně nejsem žádný vývojář, nečekejte kompletně přebudovaný systém, spíše jsem se snažil skloubit jednotlivé úpravy dohromady tak, aby fungovaly a aby se mi výsledný produkt co nejvíce líbil. To se mi nakonec (alespoň z mého pohledu) docela podařilo a o výsledek se tedy s vámi podělím v dnešním článku.
(2 komentářů)

 
Tři barevné varianty Sony Ericssonu XPERIA Arc (S) pohromadě | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 13. listopadu 2011
Do redakce nám dorazilo několik barevných variant Sony Ericssonu XPERIA Arc (a logicky také Arc S), takže jsem se rozhodl udělat jejich společnou fotogalerii. Snad vám tím usnadním případné rozhodování, výrobce v poslední době na náš trh dodává prakticky všechny dostupné varianty, tato dříve celkem výrazná pomoc při rozhodování vám tedy už nyní nepomůže. Celkem výrobce nabízí kvarteto barevných variant, mně se podařilo současně dostat do rukou hned tři z nich.
DSC_0053.JPG DSC_0055.JPG DSC_0054.JPG DSC_0057.JPG
(0 komentářů)

 
Cyanogen ROM 7.1.0.1 v malých komunikátorech Sony Ericsson - co přináší (2x video) | Tisk |  Email
Andy Butkaj   
Pondělí, 31. října 2011
Před několika týdny jsme se dočkali uvolnění oficiální Cyanogen ROM pro většinu nových telefonů Sony Ericsson, výsledek ale dle mého zatím nedosahuje na naše očekávání. Ne že by se nové ROM chovaly v komunikátorech našeho oblíbeného výrobce nějak zásadně špatně, proti defaultní verzi ale nepřináší téměř nic navíc. Nabízí se tedy otázka, jestli má Cyanogen ROM smysl na telefonech, u kterých se sám výrobce pravidelně stará o aktualizace systému...
(1 komentářů)

 
Nový firmware 4.0.2.A.0.42 dostupný pro většinu telefonů, další je na obzoru | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Úterý, 25. října 2011
Sony Ericsson to s aktualizací svých telefonů myslí vážně a ačkoliv je to jen pár týdnů, co většina telefonů dostala nový Android 2.3.4, tak zde máme téměř pro všechny přístroje další aktualizaci. Tentokrát se pouze zvyšovala rychlost a stabilita plus se odstraňovali některé drobné chyby, přesto jsem rád, že vývoj stále probíhá. V ostrém kontrastu se situací většiny nových telefonů jsou pouze oba telefony s QWERTY klávesnicí, které nyní výrobce nabízí. Modely XPERIA Mini Pro a XPERIA Pro zatím z mého pohledu nedostávají takovou podporu, jakou by si zasloužily.

(5 komentářů)

 
První dojmy s Cyanogen ROM na Sony Ericssonu XPERIA Arc (video) | Tisk |  Email
Andy Butkaj   
Sobota, 15. října 2011
Před pár dny se objevila první Cyanogen ROM, která oficiálně podporuje telefony Sony Ericsson. Sám jsem samozřejmě moc dlouho neváhal a do XPERIE Arc nahrál tuto modifikaci a vrhl se na testování. Nový Android 2.3.7 nevypadá špatně, na stranu druhou dobře zvažte, než novou ROM do svého telefonu pustíte. Změn totiž není zase tak moc a přínos Cyanogen ROM určitě neocení každý. Telefon funguje rychle a spolehlivě, to ale fungoval i před aktualizací...
(0 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 9 z 117