" />
Rally Master PRO na Satiu zadarmo a lépe než u iPhonu | Tisk |  Email
Martin Chroust   
Pondělí, 26. duben 2010
Málokde se uvádí, že Satio má stejný grafický 3D čip jako iPhone 3GS, tvůrci tento závodní titul portovali i na S60 páté edice a hra údajně vypadá 7x lépe než u zmíněného produktu firmy Apple. Navíc je dostupná zadarmo na webu Sony Ericssonu, tak nastartujte a jedem...
(3 komentářů)

 
Satio vs Vivaz podruhé - videosrovnání Symbianových Sony Ericssonů | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Pátek, 23. duben 2010
Sony Ericssony Satio a Vivaz jsme si již v jednom článku srovnali, tenkrát jsme ale vše důležité spíše napsali. Tentokrát jsem se rozhodl to zkusit ještě jednou a trochu jinak a na hlavní odlišnosti poukázat na videu a fotografiích. Video je totiž podle mě mnohem názornější, než sebevíce slov, i když nejlépe v tomto směru samozřejmě vychází osobní pocit. Ne každý ale má možnost mít oba tyto telefony současně u sebe, pro ty méně šťastné jsem tedy připravil krátké video a průřez fotografiemi.
11~91.JPG 8~94.JPG 7~96.JPG 24~60.JPG
13~85.JPG 17~71.JPG 18~69.JPG 23~62.JPG
(8 komentářů)

 
TrekBuddy a Sony Ericsson Vivaz - jak jim to spolu jde? | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Neděle, 18. duben 2010

Sony Ericsson Vivaz patří k nejhezčím a nejpovedenějším telefonům Sony Ericsson vůbec a na našem webu jsme se mu věnovali již několikrát. Na hloupých telefonech Sony Ericsson jsem dříve často používal zdarma dostupnou navigaci TrekBuddy a byl jsem dost zvědav, jak si s ní poradí Vivaz. Při brouzdání internetem jsem navíc zjistil, že zdaleka nejsem sám, koho by zajímali zkušenosti s používáním TrekBuddy na Sony Ericssonu Vivaz. Výsledkem je dnešní článek shrnující mé zkušenosti s TrekBuddy na této Symbianové novince.

(21 komentářů)

 
Sony Ericsson Vivaz - šikovný a zaoblený (recenze) | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 8. duben 2010
Sony Ericsson Vivaz byl představený v druhé polovině letošního ledna a v současné době už se vesele prodává na našem trhu. Rychlost uvedení telefonu ale není zdaleka tím jediným, čím přístroj zaujme potenciálního zákazníka - telefon je velmi povedený po stránce vzhledu, nabízí dostatek funkcí a otevřený operační systém Symbian S60. Předchozí topmodel Sony Ericsson Satio pravděpodobně překoná, jak si ale bude stát ve srovnání s konkurencí a jaké má telefon slabé stránky? Pokusíme se na vše odpovědět v dnešní recenzi.
19~70.JPG 3~107.JPG 27~58.JPG 38~38.JPG
(7 komentářů)

 
Fotogalerie tří barevných variant Sony Ericssonu Vivaz | Tisk |  Email
Jozef Cmar   
Středa, 7. duben 2010
Už zítra nás čeká velká recenze Sony Ericssonu Vivaz, ještě předtím ale zkompletuji články, které jsem chtěl vydat před uveřejněním samotné recenze. Po představení telefonu jste si mohli přečíst našeho první dojmy z prototypu a také prohlédnout fotogalerie všech tří barevných variant, nechybělo ani srovnání s modelem Satio nebo ukázka kvality nahrávaného videa. Dnes jsme k sobě dali všechny tři barevné varianty současně, abyste případně mohli zvážit, kterou barvu pořídit. Budete to mít ale těžké, každé má něco do sebe.
11~95.JPG 4~104.JPG 19~70.JPG 8~98.JPG
(2 komentářů)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 10 - 18 z 39