" />

Forum

PlayStationPhone na videu - nyní už věří všichni | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Neděle, 5. prosinec 2010
O telefonu potažmo komunikátoru Sony Ericsson, který by zkusil pořádně vytěžit z fenoménu jménem PlayStation, se už mluví neskutečně dlouho a spekulace nás provází téměř již od vzniku společnosti. Před několika měsíci začali internetem kolovat fotografie údajného PlayStation telefonu od Sony Ericssonu, společnost ale jejich pravost samozřejmě nepotvrdila. Už tehdy jsme ale díky kontaktům v Sony Ericssonu měli vývoj telefonu potvrzený, uniklé video pak informacím dává jen jakési oficiální razítko. 


Ačkoliv spousta webů tvrdila před cca měsícem opak, indicie přímo ze společnosti hovořily jednoznačně - telefon je skutečně pravý a intenzivně se na něm pracuje. Oficiální důkaz ale dosud chyběl, ten přichází až nyní v podobě videa, které uveřejnil web Engadget a který ukazuje nový telefon v celé své kráse. Pravděpodobně brzy budou také definitivně potvrzeny všechny parametry přístroje, ty se ale přece jen do oficiálního představení ještě můžou změnit. Každopádně PlayStationPhone je konečně tady a příští rok nadejde jeho chvíle. Na současném trhu to ale nebude mít jednoduché, výrobce bude muset na náš trh přinést skutečně špičkový výrobek, v opačném případě se z loga PlayStation stane v mobilním světě pouhá legenda o nesplněném snu a nadějích. Před samotným videem si ještě připomeňme nejdůležitější hardwarové parametry, kterými by se přístroj měl pyšnit.

- velmi kvalitní displej s úhlopříčkou cca 4 palce
- 1 GHz procesor Snapdragon
- operační paměť RAM 512 MB
- vnitřní paměť ROM 1 GB
- podpora paměťových karet microSD
- aktuální verze operačního systému Android (ať již to bude v dané chvíli 2.3 nebo 3.0)

Zdroj: EngadgetKomentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: bradley Datum: 2010-12-06 14:02:55
Zdá se mi to jako úplně zbytečný telefon. Možná kdyby ho prodávaly levně, tak jo, ale když bude mít cenu jako ostatní, tak to už si radši vyberu něco jiného, a hraní nechám nadoma.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >