" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.

Forum

Galerie
Prince of Persia The Sands of Time | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Richard Kvasnicka   
Úterý, 20. duben 2004
Velmi povedená hra na motiv legendárního prince z Persie

Hráci pocítacových her si jiste vzpomínají na pekne zpracovanou hru Prince of Persia. V dobe kdy vysla se stala vskutku revolucí, ale doba jde dál a hra co byla na PC naprostá bomba, se na mobilních telefonech stává normálním jevem. Jsem proto opravdu rád ze vysel ctvrtý díl této hry, díky kterému se jeho upravený bratrícek objevil práve na mobilním telefonu.

 

Hodnotíme pohyby?

 

Princ prekvapí, urcite to bude kolik mozností se vlastne objeví v jeho inventári pohybu. Muze se vám taky stát, ze si budu pripadat jako byste sedeli u pocítace a hráli jednu ze starsích verzí této hry. Ale, nemusíte se bát, ze by jste se ve hre ztratily, hned na zacátku vás ovládáním provede velmi pekne udelaný tutorial, kterým se prince naucíte ovládat bez sebemensí chybicky. Skoky, beh, zavesení za okraj výstupku, a podobná originalita vás budou provázet po celou hru a urcite se u nich nebudete nudit.

 

Líbí se na první pohled

 

Bylo jasné, ze princ na mobil se bude chtít co nejvíce podobat tomu na PC. Povedlo se? To jiste ano. Princ na mobilní telefon je jako by byl okopírovaný z pocítace a to doslova. Uz pri spustení vás uvítá menu podobné? Cemu? No samozrejme tomu na pocítaci. A pokud budeme pokracovat tak je u vseho stejná odpove?, grafické zpracování je opravdu vydarené a urcite to patrí k jednomu z mnoha plusu této hry.

 

Od zacátku do konce

 

Hra je velmi pekne promyslená a proto se vám, nestane aby jste hráli porád to samé. Vase schopnosti se neustále vylepsují. Cím? V kazdém kole potkáte pri svém putování malé presýpací hodiny, které vám dají urcitou schopnost jako treba kotouly, beh vzduchem nebo odrázení od zdí. Obtíznost se samozrejme neustále zvysuje ale i presto se dá princ dohrát za cca 15 minut s nejmensími problémy. Takze hodne úspechu pri hraní této velmi vydarené hry, která asi trosku ztrácí tím ze není udelána treba v Mophunu, ale i presto k ní není témer co dodat.

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >