" />

Forum

První Sony Ericsson s Windows Phone 7 se objevuje na neoficiálních fotografiích | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Pondělí, 7. březen 2011
Letošní rok zatím v podání Sony Ericssonu vypadá jednoznačně - kupředu jde Android a všechno ostatní bude pouze sekundovat hlavnímu zájmu společnosti. Stále však zůstávají dvě oblasti, ve kterých se od společnosti nějaká aktivita očekává. Tou první jsou samozřejmě hloupé telefony bez otevřeného operačního systému, kde ale visí veliký otazník nad jejich budoucností. Ten naopak nevisí nad druhou oblastí, kterou jsou komunikátory s Windows Phone 7. Zde zůstává nezodpovězená jediná otázka. Kdy budou představeny?


Podle předchozích rozhovorů s lidmi ze Sony Ericssonu to zatím vypadá, že v první polovině letošního roku se uvedení nového komunikátoru s Windows Phone 7 pravděpodobně nedočkáme a i kdyby ano, prodávat by se začal až po letních prázdninách, takže na podzim tohoto roku. Po internetu ale nyní začaly kolovat první fotografie připravovaného komunikátoru Sony Ericsson s operačním systémem Windows Phone 7. Jejich pravdivost zůstává záhadou, asi nikdo ale nepochybuje o tom, že se na těchto telefonech u Sony Ericssonu již pracovat začalo. Hardwarové parametry nemá cenu rozebírat, ty jsou podobné u všech zařízení s tímto systémem, potěší ale čtyřřádková QWERTY klávesnice. Osobně si myslím, že začátek léta by byl optimální pro uvedení novinek na trh. Operační systém je mladý a nový, je třeba aktivní komunita. Pokud by společnost dlouho váhala, mohl by jí ujet vlak. Windows Phone 7 se docela rychle ladí a systém už je nyní velmi rychlý, i když mu zatím chybí dost funkcí. Měl jsem možnost vyzkoušet několik telefonů HTC s tímto operačním systémem a ačkoliv se mi nelíbí úplně vše, je to něco nového a vypadá to zajímavě. Snad se uvedení na trh dočkáme letos.

Zdroj: Esato.comKomentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
. Autor: p.e.t.r.a.s. Datum: 2011-03-08 20:07:11
No necháme se překvapit. Než SE uvede mobil se WP7 tak ten systém bude třeba konečně po funkční stránce jakž takž v pořádku(bez různých omezení). A v tomto případě se snad dočkáme i jiného vzhledu než stále dokola se opakujícího se u současných Xperii a jiných modelů od SE. Ale MS má docela drsné požadavky na výbavu HW a to asi SE moc dělat nechce. A kvalitou materiálu byli staré SE s win dost katastrofální. Tak snad se tam poučili a nebudou pokračovat na nastoupených blbostech!
Autor: mizzou Datum: 2011-03-07 20:53:18
no myslim si, ze sa tohto modelu nedockame, tieto fotky unikli uz minuly rok kedy sa o nom pisalo ako o Jolie ci Julie, najnovsie aj Eldar Murtazin na Mobile Review tvrdi, ze sa jedna o minulorocny prototyp, ktory bol zruseny, prioritou SE je momentalne Android, na model s WP7 si teda pockame najskor na zaver roka :roll
Autor: chemer Datum: 2011-03-07 19:44:01
Nevypadá zle, ale když to přijde za rok, tak to bude brzo. :-D
Autor: borixeus Datum: 2011-03-07 19:22:53
Až do phonů s WP7 někdo z XDA nacpe WPE7, který už začínají žít, tak to budou velice použitelnej systém pro hračičky.
Autor: Skrblík Datum: 2011-03-07 18:08:40
hlasový ovládání je u toho fakt mazecký :DD jakožto fanda Star Treku si nemůžu odpustit při návštěvě Electro Worldu pohrnání s Samsung omnia 7 - vždycky příjdu podržim tlačítko s logem woken a řeknu ''computer start messaging'' a mobil odpoví ''starting messaging'' :DD to miluju :DD
. Autor: zdeek Datum: 2011-03-07 16:48:09
wokna do mobilu ne! :grin
Autor: Tom.Fucik Datum: 2011-03-07 15:58:54
je to (vlastně zatím není) zatím asi nejhezčí WP7 co sem kdy viděl no on SE vůbec má nejhezčí founy, jenže by mě zajímalo, kdy budou představeny dvoujádrové. Nemá někdo ponětí jestly tento půlrok, do konce roku, nebo až příští rok??? Nevím jestli si mám počkat na dual-core nebo koupit ARC. Více než jisté ale je, že můj další mobil bude vždy pouze a jedině Sony Ericsson!!! 8)

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >