" />
Rally Master PRO na Satiu zadarmo a lépe než u iPhonu | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Martin Chroust   
Pondělí, 26. dubna 2010
Málokde se uvádí, že Satio má stejný grafický 3D čip jako iPhone 3GS, tvůrci tento závodní titul portovali i na S60 páté edice a hra údajně vypadá 7x lépe než u zmíněného produktu firmy Apple. Navíc je dostupná zadarmo na webu Sony Ericssonu, tak nastartujte a jedem...

 

I když Sony Ericsson sliboval uveřejnění Rally Master PRO již v průběhu dubna, dočkali jsme se však až nyní. Tato hra je první svého druhu, která naplno využívá vestavěný čip PowerVR SGX 3D pro 3D hardwarovou akceleraci. Samotný instalační soubor má 16,8 MB a stáhnout jej můžete ze stránek Sony Ericssonu. Klasickou závodní hru, kde se můžete v minihře zúčastnit i oprav vašeho auta, můžete ovládat akcelerometrem nebo softwarovými klávesami. Čidlo pohybu není přesné, a pokud jej použijete, tak budete hodně dlouho jezdit klikatě z levého pásu trávy do druhého. V opačném případě máte na displeji umístěny čtyři klávesy, dvě pro zatáčení, dvě pro zatáčení s bržděním, plyn je nastaven na automatiku. Od Sony Ericssonu je rozhodně dobrý počin, že aplikaci uvolnil zadarmo i pro Satio, zatímco model Vivaz ji má už od základu přednastavenou. I když nejste fanouškem mobilních her, určitě hru i přesto vyzkoušejte, konečně je zde něco, kde můžete vidět, jak telefon zvládá generovat a renderovat 3D grafiku.


Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: Sasakr Datum: 2010-04-27 09:58:07
Navzdory respektu, který k Fishlabs chovám, nejdou vyjádřit násobky náhodou jen u číselných údajů? Dá se říct, že to má 7x víc polygonů, 7x větší textury, ale ne, že to má 7x hezčí grafiku.
Autor: MartinChroust Datum: 2010-04-27 05:57:19
Ono, věta rozesmmát může, když to tvrdí sama firma Fishlabs, tak na tom pravdy asi něco bude...
Autor: Sasakr Datum: 2010-04-26 21:48:42
"hra údajně vypadá 7x lépe než u zmíněného produktu firmy Apple" 
Tak tohle mě rozesmálo, podle jakého vzorce a kritérií se počítá, kolikrát vypadá grafika líp? Jinak jako technologické demo je to pěkné, nicméně mám obavu, aby to nebyla poslední hra svého druhu.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >