" />
Redakce SEManie vám přeje Veselé Vánoce a Šťastný nový rok | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Čtvrtek, 24. prosinec 2009
Blíží se svátky Vánoční a to je ten optimální čas pro odpočinek od běžných starostí a strávení více času v kruhu rodinném. Proto na nějakou dobu opusťte svět mobilních technologií a telefonů Sony Ericsson a zaměřte se právě na svou rodinu a své blízké, pravděpodobně nikdy na tyto věci nebudete mít tolik času, jako o Vánocích. Redakce SEManie vám přeje příjemně prožité svátky vánoční.


Původně jsem plánoval, že se v tomto článku rozepíšu o něco víc, ale zbytečně bych vás jen zdržoval na Štědrý den, kdy je nutné být především se svými blízkými a ne někde vysedávat na internetu. Proto se omezím na to nejpodstatnější, a to je přání klidně prožitých svátků, spoustu dárků pod vánočním stromečkem a spoustu zdraví jak ve zbytku roku 2009, tak především v novém roce 2010. Já sám bohužel v dnešní den ještě musím do práce, takže v tomto směru rozhodně vzorem nejsem, ve dvě hodiny odpoledne se ale domů vydám i já a také se pokusím v kruhu rodinném sníst svůj příděl smaženého sýra (o kapra a kosti v něm nestojím) a pořádnou porci bramborového salátu. A pak už se vrhneme na ty dárečky. Co mě ale trochu mrzí je fakt, že už jsem dlouho nezažil zasněžené Vánoce, které jsem zažíval v mládí jako dítě a ke kterým mám stále vztah. Potkat sníh (ideálně, aby při večeři přímo sněžilo) se mi téměř jistě nepoštěstí ani letos a trochu lituji dětí, že Vánoce v tomto směru nemohou prožít tak, jako jsem je prožíval já. Zkuste jim zklamání ze sněhu vynahradit alespoň pohodou v rodinách a splněním jejich přání, jsou Vánoce. Přeji vám vše dobré za sebe i za redakci.


Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: hlava007 Datum: 2009-12-24 18:25:52
Tak u nás v Liberci bylo ráno sněhu dost, teď už byste ho hledali jen těžko. 
Jinak taky přeji všem šťasný a veselý, i když trochu opožděně, a též šťastný nový rok :)
Autor: Sonyk1 Datum: 2009-12-24 14:27:02
I já se připojuji, krásné a klidné vánoce všem a hodně dárků pod stromečkem hlavně těch od SE ;)
Autor: obluda zelená Datum: 2009-12-24 13:43:39
Taky přeji hazké Vánoce. 
A k tomu sněhu, taky bych ho chtěl. Bohužel na Vánoce je často obleva. Ale největší schválnost pamatuji, kdy ještě ráno byl ne Štědrý den sníh a do večera všechen roztál :x .
Autor: 3m3 Datum: 2009-12-24 11:37:11
Přidávám se k přání :)
Autor: Sasakr Datum: 2009-12-24 11:36:05
Taky všem přeju pěkné a veselé, SEmanii přeju málo spamu na fóru a bezproblémové fungování.
Autor: VaRo Datum: 2009-12-24 09:51:21
Tobě taky Jožko, klidné svátky a hodně zdraví.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >