" />
Satio vs Vivaz podruhé - videosrovnání Symbianových Sony Ericssonů | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Pátek, 23. dubna 2010
Sony Ericssony Satio a Vivaz jsme si již v jednom článku srovnali, tenkrát jsme ale vše důležité spíše napsali. Tentokrát jsem se rozhodl to zkusit ještě jednou a trochu jinak a na hlavní odlišnosti poukázat na videu a fotografiích. Video je totiž podle mě mnohem názornější, než sebevíce slov, i když nejlépe v tomto směru samozřejmě vychází osobní pocit. Ne každý ale má možnost mít oba tyto telefony současně u sebe, pro ty méně šťastné jsem tedy připravil krátké video a průřez fotografiemi.
11~91.JPG 8~94.JPG 7~96.JPG 24~60.JPG
13~85.JPG 17~71.JPG 18~69.JPG 23~62.JPG


Podobně jako u jiných videí, které se v poslední době na SEManii objevují, vás i tentokrát chci požádat o shovívavost, zatím se vše stále učím (čímž ale nezaručuji, že to do budoucna bude lepší). Až časem uvidím, zdali budu s videem pracovat pravidelně nebo se raději budu věnovat výhradně článkům případně fotogaleriím. Rád tedy uslyším jakékoliv vaše komentáře, především ty kritické (a nebojte se, sám vím, že je moc co zlepšovat). Spíše uvítám také náměty, na co se zaměřit a co změnit (možná někdo navrhne vyměnit mě, i to je alternativa :)). Oba dnes představené telefony mají mnoho společného, kromě operačního systému také většinu funkcí a třeba trojici hardwarových tlačítek pod displejem. Najdou se ale také drobné detaily, které vychází většinou lépe pro novinku, tedy pro Sony Ericsson Vivaz. Jedním z podstatných rozdílů budiž především cena, která je u Satia o přibližně dva a půl tisíce korun vyšší a to není zanedbatelná částka. Více odlišností si můžete prohlédnout na následujícím videu.

Sony Ericsson Vivaz si můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

Sony Ericsson Satio si můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony EricssonKomentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
. Autor: mroslav Datum: 2010-04-28 10:55:18
Po připojení Sony Ericsson Satio UI k PC a instalaci vše správně fungovalo,ale pak se objevil nápis-Zař.USB nebylo rozpoznáno a ani na druhém PC již není možná instalace.Může mi někdo poradit co s tím?Přiznávám,že mé zkušenosti jsou minimální,spíše mizivé... :cry Děkuji ms
Autor: Joza Datum: 2010-04-25 13:12:09
Video jsem točil v době, kdy jsem ještě s foťákem neuměl, od příště uvidíme, jestli to bude lepší :)
Autor: kentaur6 Datum: 2010-04-25 07:31:16
Výslovnost není takový nedostatek, horší je to podle mě s tou kvalitou videa. Nemůžu si pomoct, ale obraz je rozostřený. A to je při recenzi telefonů dost podstatná věc. 
Jinak je srovnání pěkné, budu se těšit na další videa.
Autor: kentaur6 Datum: 2010-04-25 07:29:38
Výslovnost není takový nedostatek, horší je to podle mě s tou kvalitou videa. Nemůžu si pomoct, ale obraz je rozostřený. A to je při recenzi telefonů dost podstatná věc. 
Jinak je srovnání pěkné, budu se těšit na další videa.
Autor: Joza Datum: 2010-04-24 22:25:44
Je fakt, že názvy moc neřeším, zrovna rozdíl Satijo a Satyjo mi nepřijde tak hrozný :). HTC je pro mě taky jen hátécé :) Pokud tomu čtenář porozumí, tak mi to stačí
Autor: hlava007 Datum: 2010-04-24 10:52:04
Tak ono vědět jak se jednotlivé názvy čtou není nic jednoduchého. Ale vzpomínám si že v reklamě na Satio to vyslovovali jako "Sátyjo".
Autor: kentaur6 Datum: 2010-04-24 07:45:13
Mě spíš vadila jiná věc. Nevím, jestli to je rozlišením toho videa, ale obraz byl podle mě dost rozostřený.  
A potom mám ještě jednu takovou drobnost. Název "Satio" by se možná měl vyslovovat "Satyo".
Autor: obluda zelená Datum: 2010-04-23 23:27:31
Nevím nakolik je to možné, ale snažil bych se dávat pozor na přepaly. Tady byly přepaly bílé hodně zřetelné a časté.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >