" />
SEMania vám přeje klidné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2012 | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Andy Butkaj   
Středa, 28. prosince 2011
Rok rychle utekl a opět jsou tady Vánoce. Užijte si je v okruhu svých přátel, dopřejte si co nejvíce odpočinku a naberte maximum sil do nového roku 2012. Ačkoliv hodnocení letošního roku vyjde až posledního prosince, už nyní mohu prozradit, že rok 2011 byl v mnoha ohledech přelomový a to jak pro náš web, tak také pro celou společnost Sony Ericsson.


Možná se divíte, proč přání publikuji až nyní, ale vše má svůj důvod. Především si myslím, že přes tyto svátky by člověk moc neměl zapínat počítač a měl by se především věnovat lidem, které má kolem sebe. V ideálním případě už mé přání ani nepotřebujete, neboť prožíváte klidné odpočinkové dny. Věřím, že jste pod stromečkem bez výhrad našli právě to, co jste očekávali a že v klidu prožijete také zbytek letošního roku 2011. Do toho nového vám přeji jen to dobré, především pak samozřejmě pevné zdraví. Sám jsem si pod stromeček nadělil hned několik věcí, mezi jinými nový web a také závazek, že se vrátím k intenzivnější práci v rámci komunity. Jak jste si asi všimli, v posledních týdnech jsem se tomu zde nevěnoval tak, jak tomu bylo dříve. Důvodů bylo několik, především spousta starostí v rámci zaměstnání, ale také celková únava a dlouhodobá absence jakéhokoliv odpočinku. Ani velmi krátké dny, kdy už v pět hodin odpoledne je tma (a tehdy se člověk teprve vrací v práce v ideálním případě, ale klidně také o pár hodin později) tomu nepřidají. Od nového roku ale vrátím své úsilí na původní hladinu a zkusím vše posunout opět někam dál. Sony Ericsson jde v rámci naší země výrazně nahoru a já budu rád, když všichni budeme u toho.

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: C510 Datum: 2011-12-28 10:15:16
nechapem preco mas pri takomto clanku fotografie telefonov z predchadzajuceho clanku a rovnako aj video. :) stacila by obycajna pohladnica s gycovym motivom :) ale kedze su tie sviatky tak krasne sviatky aj tebe Joza :)

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >