" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Sony Ericsson Hazel v červeném - netradiční barva pro tradiční platformu (fotogalerie) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Pátek, 25. březen 2011
Do redakce nám včera dorazil Sony Ericsson Hazel, což by samo o sobě nebylo příliš zajímavé. Tento povedený telefon jsme totiž recenzovali již před delší dobou a ačkoliv tenkrát výrazně zaujal, není moc důvodů pro to, aby se do redakce vracel. Přesto jsem si jej ale na pár dní objednal. Důvodem nejsou žádné nové funkce ani revoluční firmware, ale velmi atraktivní červená barva, ve které se nyní začal model Hazel na našem trhu oficiálně prodávat. Rozhodně to stoj za to.
10~131.JPG 11~124.JPG 4~143.JPG 19~92.JPG


Sony Ericsson Hazel patří v současnosti k nejvýhodnějším telefonům na trhu, za výhodnou cenu totiž nabízí atraktivní design, dostatek funkcí včetně Wi-Fi a GPS, kvalitní konstrukci a pohodlnou klávesnici. Vše podtrhuje prověřená platforma A200 a také fotoaparát s autofokusem. Trochu ale chyběl výběr z více barevných variant. Když jsem zjistil, že se k nám oficiálně začne dovážet červený Hazel, měl jsem trochu strach z toho, jakou variantu červené barvy výrobce zvolí. Po včerejším vybalení telefonu ale mám jasno - výrobce vybíral s rozmyslem a vybral výborně. Vínová červená barva vypadá zkrátka krásně a telefon se zatím líbí každému, kdo jej viděl. Výborně k telefonu ladí bílé prvky a stříbrná klávesnice. Výsledek jako celek je velmi povedený a když se při psaní tohoto článku dívám na na stole ležící červený Hazel, musím zkrátka uznat, že je prostě krásný a to přesto, že rozhodně nepatřím k fanouškům červené barvy. Jak se nová barevná varianta líbí vám? Za sebe dávám plný počet bodů, design je perfektní.

Sony Ericsson Hazel v červené barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >