" />

Forum

Sony Ericsson HPM-77 - stále je co vylepšovat (minirecenze) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Sobota, 19. červenec 2008
Na recenzi jsem dostal sluchátka Sony Ericsson HPM-77. Vyplatí se tento model pořídit, nebo je lepší upřednostnit starší modely HPM-70 a HPM-82?
40~1.JPG

Hned po vybalení sluchátek jsem zjistil, že se mi vzhledově náramně líbí. Kombinace černé barvy spolu s několika stříbrnými prvky dohromady vytváří skutečně líbivé příslušenství. Pro nás ale není nejdůležitější to, jak sluchátka vypadají, ale to, jakou hudební reprodukci nám dokáží zprostředkovat. O tom ale až o něco později.

37~0.JPG38~1.JPG

Sluchátka jsou klasicky rozdělena na dvě části. Jedna část, která se připojuje přímo k telefonu, je ukončená zdířkou, kterou samozřejmě není nic jiného než 3,5 mm konektor jack.  Na konci tohoto dílu nechybí tlačítko pro příjem a ukončení hovoru, které je vyvedeno ve stříbrné barvě. Nechybí ani malá sponka, pomocí které si sluchátka lze připnout třeba na košili. Druhá polovina sluchátek se připojuje do výše zmíněného konektoru a dominuje jí černá barva. Velmi se mi líbí design samotných špuntů, které jsou černostříbrné (zastoupení barev je tak 1:1). Nevím jak vám, ale mě se tyto špunty zdají skutečně krásné, pokud bych si měl vybírat sluchátka jen podle vzhledu, tyto by měly právě díky špuntům obrovskou šanci.

39~1.JPG40~1.JPG

Nás ale nejvíce zajímá kvalita reprodukce. Po delším zkoušení mohu prohlásit, že sluchátka jsou na tom, co se hudby týká, prakticky stejně jako většina předcházejících modelů. Sluchátka hrají výborně ve většině směrů, i když lepší než moje Kossy Porta Pro zatím stále nejsou. To ale špunty asi být ani nemohou. Hudební reprodukce je ale skutečně kvalitní, sluchátka v ničem nezaostávají za svými předchůdci.

Koupil bych si ale HPM-77 (jejichž cena se v současné době pohybuje na hranici 700 korun)? Přiznávám se, že sám nevím. Kombinace černostříbrné barvy je velmi krásná a oku lahodí. Na druhou stranu mi dost vadí absence dálkového ovládání, které nechybí modelu HPM-82. Protože tato sluchátka stojí prakticky stejně, bude o vaší přízni rozhodovat jednak vzhled samotných sluchátek a také nutnost mít na nich dálkové ovládání. Já si na něj zvykl, proto je jeho absence u HPM-77 pro mě nepřekonatelný problém. Sluchátka tak mohu zařadit někam mezi modely HPM-70 a HPM-82. Ve srovnání s těmi prvními mají podle mě trochu lepší zvuk a lepší design, ve srovnání s vyšším modelem ale ztrácí body absencí ovladače. Konečný výběr je již jen na vás, ať si ale koupíte kterákoliv sluchátka od Sony Ericssonu, chybu neuděláte. Všechna totiž nabízí skutečně kvalitní hudební zážitky.

Sony Ericsson HPM-77 lze zakoupit na X-Store.CZ

41~0.JPG42.JPG

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >