" />

Forum

Sony Ericsson HPM-83 - když nechcete špunty (recenze) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Úterý, 29. září 2009
Sluchátka Sony Ericsson HPM-83 rozhodně nepatří k produktům, které by na první pohled příliš nezaujaly nebo se tvářily přehnaně decentně. Právě naopak, tato sluchátka nepřehlédnete a díky jejich kvalitám si jej velmi rychle oblíbíte. Pro případnou koupi pak bude rozhodující už jen to, zdali se vám sluchátka líbí po stránce vzhledu. Pokud ano, budete s nimi spokojeni.
65~5.JPG 73~4.JPG 74~7.JPG 66~6.JPG 67~6.JPG


Sluchátka Sony Ericsson HPM-83 se skládají ze dvou částí. Jedna se připojuje přímo do mobilního telefonu přes standardní konektor Fast-port. Tato část je zakončena standardním konektorem 3,5 mm jack, na kterém se nachází také ovládací tlačítko a mikrofon. Druhou část tvoří samotná sluchátka, která jsou zakončena právě standardním jackem. Reproduktory mají velmi pěkný tvar, stříbrná barva je vhodně zvolená a také velikost je dle mého vybraná optimálně. Sluchátka jsou spojena mostem, který je dostatečně pevný a ačkoliv jsem se jej původně bál, rychle jsem si na něj zvyknul s zprostředkovává skutečně pohodlné nošení. Nebudu zde dlouho popisovat vzhled sluchátek, lepší bude podívat se přímo na přiložené fotografie, ze kterých si o jejich tvaru a provedení uděláte mnohem lepší představu, než ze sebedelšího textu. Velmi jsem byl samozřejmě zvědavý na kvalitu přehrávání hudby, ať je vzhled sluchátek jakkoliv povedený, poslech hudby je tou činností, pro která si sluchátka kupujeme. Po mnoha hodinách strávených poslechem hudby přes HPM-83 mohu s čistým svědomím prohlásit, že sluchátka hrají výborně. Nedosahují sice v některých směrech na kvalitu Koss Porta Pro, na druhou stranu převyšují běžné špunty od Sony Ericssonu velmi výrazným způsobem. Zvuk je dostatečně hlasitý a velmi čistý, nechybí mu žádná složka, na druhou stranu ani sluchátka nejsou zbytečně přebasována. Prostě si s nimi užijete velmi příjemný poslech na úrovni.

klikněte pro zobrazení původního obrázku

Sluchátka Sony Ericsson HPM-83 nabízí nadprůměrný zvuk a výtečný vzhled, navíc se nosí velmi pohodlně, neváží příliš mnoho a ani cena vás nezruinuje. Za největší výhodu považuji již zmíněný vzhled, dvojice kulatých stříbrných reproduktorů skvěle vypadá a rozhodně vám neudělají ostudu. Pokud zvažujete pořízení nových sluchátek a klasické špunty vám příliš nesedí, rozhodně do svého výběru zahrňte také model HPM-83. Nebudete zklamáni, zvuk je výtečný, o vzhledu jsem již mluvil a cena je nastavena velmi rozumně. Díky redukci, která se nachází přímo na kabelu sluchátek, můžete navíc v případě potřeby připojit také vlastní sluchátka bez nutnosti pořizování jakékoliv další redukci. Díky standardnímu konektoru na samotných sluchátkách navíc ta můžete naopak použít přímo s vaším oblíbeným hudebním přehrávačem, takže můžete využívat jedna sluchátka jak pro poslech z mobilního telefonu, tak i z klasického hudebního přehrávače.

Sony Ericsson HPM-83 můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

64~6.JPG 69~5.JPG 70~6.JPG 71~7.JPG 72~6.JPG

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: Sasakr Datum: 2009-09-30 14:52:52
Teda 1100 mi přijde za takovýhle sluchátka opravdu hodně. Jinak taky mám sluchátka panasonic týhle koncepce, je dobrá, problém ale byl, když mi narostly vlasy. Pokaždé jsem je musel spod klacku dávat navrch. Prima je, že kabel vede jen do jednoho kanálu.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >