" />

Forum

Sony Ericsson hudební kabel MMC-70 - minirecenze | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Pátek, 18. leden 2008
Do rukou se mi dostalo zajímavé příslušenství - hudební kabel MMC - 70. Zde vám přinášíme krátkou recenzi.Hudební kabel MMC-70 by měl zprostředkovat přenos hudby z telefonu do jiného audio zařízení, typicky na příklad do Hi-Fi věže. Z jedné strany naleznete konektor Fast port, kterým disponují všechny nové telefony Sony Ericsson, z druhé strany se pak nachází standardní 3,5 mm konektor jack.Tolik teorie, nyní přejděme k praxi. Nejprve mi kabel nechtěl s věží fungovat a když už se z reproduktorů ozvala hudba, hrála dosti potichu. Problém byl nejprve ve špatném konektoru, do kterého jsem kabel připojil a poté v slbaě nastavené úrovni ovladače MIC level, který podle mě reguluje úroveň vstupu ( a tím ovlivňuje hlasitost výstupu). Poté již vše fungovalo jak má a jedinou výhradu tak mám k délce kabelu. Podle mě mohl být o pár desítek cm delší.


Toto zajímavé příslušenství stojí cca 400 korun a po zkušenostech s ním musím uznat, že se jeho pořízení vyplatí. Umožní vám totiž prakticky kdekoliv a komukoliv pustit hudbu z vašeho telefonu přes nějaké audio zařízení. Hlavní výhodou je, že budete moci využít kvalitní reproduktory nějaké audiosoustavy a dopřát si tak skutečně kvalitní reprodukci, kterou vám samozřejmě reproduktor v telefonu nikdy nenabídne. Navíc můžete na paměťové kartě nosit spoustu alb a na jakékoliv akci můžete ostatním pustit jakoukoliv skladbu ( samozřejmě za předpokladu, že je v blízkosti nějaké audio zařízení). Hudba je přenášená skutečně kvalitně, není možné poznat, že ji zprostředkovává telefon.

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: duribear Datum: 2008-04-23 07:12:14
Některé telefony mají ve výbavě sluchátka Fastport-3,5 mm jack samice. K tomu používám kabel Jack(3,5mm) - 2x cinch. Tento kabel se dá pořídit do 50 kč!
. Autor: roxetak Datum: 2008-02-21 22:39:24
Na tuto funkciu, je to az prilis drahe zariadenie. Mozem Vam odporucit lacnejsie. Potrebujeme: Redukcia Fastport - 3,5 mm jack (samica), audio kabel a dva jack 3,5 mm (samce) celkova suma cca 150 Sk (Kc),  
4 € (ctrl+alt+E) - "nova klavesova skratka aby ste sa naucili pisat euro." :grin
Autor: farokh Datum: 2008-02-13 23:20:55
Nevýhodou asi krapet je, že ne všechna audio zařízení mají 3,5 VSTUP. Já například doma žádné takové nemám(když teda nepočítám PC) :roll

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >