" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Sony Ericsson Mix Walkman - hudba s dotykem pro nenáročné (fotogalerie) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Pátek, 26. srpna 2011
Do redakce včera dorazil nový Sony Ericsson Mix Walkman a hned jsem se pustil do jeho testování. Můj první dojem sice příliš pozitivní není, třeba se to ale ještě povede tomuto telefonu změnit. Na úvod jsem si pro vás ale připravil fotogalerii tohoto dotykového telefonu. Hned na úvod ale upozornění - telefon se podle mého vzhledově moc nepovedl.
1~161.JPG 10~139.JPG 12~126.JPG 13~122.JPG


Aby to dnes nebylo jen o fotografiích, přináším vám také své první dojmy směřující k tomuto telefonu a ačkoliv mě to docela mrzí, pozitivní rozhodně nebudou. Dejme nyní stranou použitou platformu, která mi opět evokuje telefony vyráběné ve spolupráci se společností Sagem a která je (podle očekávání) úplně stejná, jako u modelu TXT Pro. Ten hlavní problém dnešní novinky je totiž podle mého někde jinde - výrobce pravděpodobně sázel na kombinaci loga Walkman, dotykového displeje, nízké ceny a atraktivního provedení. To poslední ale telefon bohužel vůbec nenabízí. Právě vzhled telefonu je pro mě největším zklamáním. Sony Ericsson Walkman Mix sice není vyloženě škaredým telefonem, rozhodně ale není ani žádnou kráskou a jeho design nemá čím zaujmout. Jednoduché čisté linie nejsou špatné, ale ne u telefonu s tímto zaměřením. Osobně bych v tomto směru určitě spíše sáhl po modelu TXT Pro, který alespoň nabízí kvalitní klávesnici a vzhledově se dá vybírat hned ze tří barevných variant. Jaký názor máte na vzhled modelu Walkman Mix vy čtenáři?

Sony Ericsson Mix Walkman v černo-zlatém provedení můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

Sony Ericsson Mix Walkman v černo-zeleném provedení můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony EricssonKomentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: MonikaSh Datum: 2011-08-26 12:22:41
To "kovové" orámování je pěkné. Jen aby se to po čase neloupalo. :roll  
Na těch fotkách vypadá pěkně. Škoda toho sw uvnitř. A karty pod krytem. Vedle tlačítka "Home" by se hodily aspoň tlačítka pro hovory nebo "Zpět" a "C". Ale předpokládám, že na tomhle telefonu se dá slušně psát jen naležato.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >