" />

Forum

Sony Ericsson MPS-75 - hudební oválek na mobilu | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Martin Vagner   
Čtvrtek, 12. červenec 2007

 

Sony Ericsson začátkem roku představil další zajímavé hudební příslušenství. Jedná se o oválnou krabičku se dvěma reproduktory, které se připíchnou rovnou na konektor mobilního telefonu Sony Ericsson.


Sony Ericsson tradičně nezapomíná na příslušenství ke všem druhům telefonů ze svého portofolia. Značka Walkman navíc stále uživatele bere a tak světlo světa spatřily nové zajímavé repro s označením MPS-75.

 

Výrobce tak navazuje na starší modely MPS-60 a MPS-70, které zaznamenaly velký úspěch. Nyní však vsadil na zcela odlišný vzhled. Nyní již nejde ani tak o bedničky jako o samostatný celek bez kabelů. Tím pádem připojujete samotné reproduktory přímo konektorem k telefonu. Samotné příslušenství mě však překvapilo svou velikostí. Spojení s hudebním ,,hubeňourem'' modelem W880i tak vypadá velmi komicky. Reproduktory zcela převažují velikostně samotný telefon. Jeho rozměry jsou: 101,5 x 65 x 48 při váze 107 gramů.

 

Naopak výhodou těchto jednoduchých repráčků je barevné provedení. Hodit se tak budou hlavně ke všem Walkmanům, oranžovo-černá je prostě značkou těchto  modelů. Z přední části vidíme podlouhlý oválek pod kterými jsou ukryty samotné reproduktory. Jsou kryty proděravěným plíškem v barvě hudby Sony Ericssonu. Uprostřed se směje klasické logo této japonsko-švédské značky. Zbytek příslušenství pokrývá černý plast s oranžovými prvky. Konektor v zadní části je šikovně chráněn pryžovou krytkou, která zajistí, aby nebyl při cestování poškozen. Zajímavostí je oranžový kablík, který lze z těla konektoru odmotat a tak zajistit lepší signál FM rádia. Po ukončení reprodukce jednoduše kabel namotáte zpět a zachytíte za připravené zobáčky, aby nedošlo k uvolnění.

  

  

Reprodukce je dle mě silnější než u starších bedniček MPS-60. Samotné stereo netrpí umístěním samotných reproduktorů. Přesto nečekejte žádné extra zázraky, hudební pocity jsou přímo uměrné velikosti a možnostech tohoto příslušenství. Reproduktory nenabízí žádné extra napájení což je výhodné, na druhou stranu si však vezmou větší porci energie z telefonu. Bohužel opět není možné použít nějaký systém nabíjení při současném poslechu, průchozí nabíječku použít nelze, díky umístění napájecího kabelu. Kompatibilita u jednotlivých modelů je rozsáhlá, podporuje prakticky všechny telefony s FastPortem(kompletní popis na konci článku).

  

  

Hudební reproduktory mají dnes svůj význam, velkou roli hraje i velikost, i když v tomto případě nečekejte, že se vám příslušenství vejde do kapsy. Každopádně i cenově nejde o žádnou pecku, ta se pohybuje v rozmězí 850 ,- Kč, což je často méně než u starších bedniček. Suma sumárum ideální společník na cesty a na každou letní party s telefonem s podporou paměťových karet nebo rádia.

  

  

Za zapůjčení děkujeme internetovému obchodu 1M.cz kde si příslušenství s označením MPS-75 můžete zakoupit za rovných 850,- Kč

 

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >