" />
Sony Ericsson MS-410 v červeném - barva, která není pro každého | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Sobota, 17. říjen 2009
Před několika týdny jsme testovali povedený reproduktor Sony Ericsson MS-410, který ode mě sklidil prakticky jen slova chvály. Kromě toho, že se přes něj dá nabíjet mobilní telefon, je skladný a kompaktní totiž nabídne také výbornou kvalitu přehrávané hudby a to jak přímo z telefonu, tak také z rádia. Toto příslušenství jsme testovali v decentní stříbrné barvě, ta ale nemusí vyhovovat všem zvláště pokud i váš telefon je barvy méně decentní. Právě proto Sony Ericsson nabízí reproduktor MS-410 také v červené barvě.
90~3.JPG 91~4.JPG 92~3.JPG 93~2.JPG 95~2.JPG


Protože jsme toto příslušenství nedávno testovali, dovolím si jen shrnout jeho nejdůležitější vlastnosti. Jediným rozdílem oproti dříve testovanému kousku je totiž použitá barva - místo decentní stříbrné je tentokrát použita velmi výrazná červená.  Stojánek je velmi malý a kompaktní, posuvný konektor je chráněný krytkou, která se po odstranění dá použít jako podpěra a tak více stabilizovat celý stojánek. Sony Ericsson MS-410 si poradí jak s telefony, které mají konektor na boku, tak s těmi, co mají konektor klasicky umístěný. Velkou devizou je vysoká kvalita obou malých reproduktorů na stojánku, které vám zprostředkují velmi kvalitní přehrávání hudby a díky integrované anténě také nadstandardně kvalitní poslech rádia. Vzhledem k rozměrům celého příslušenství toto podává skutečně skvělé výkony.Sony Ericsson MS-410 v červené barvě je skvělým doplňkem především pro ty uživatele, kteří mají mobilní telefon Sony Ericsson stejné barvy. Červených telefonů této značky ale zas tolik není, takže mnohem většího úspěchu nepochybně dosáhne stříbrná varianta, kterou můžete bez obav připojit k jakémukoliv telefonu Sony Ericsson bez ohledu na jeho barvu. Červenou variantu doporučuji především k W910i, případně W595 nebo W760. Dobře totiž ladí také k bílé barvě, k oranžové barvě telefonů řady Walkman už ale tolik nesedí. Nejčastěji tak bude MS-410 v červené barvě připojené právě ke stejně zabarvenému modelu W910i.

Sony Ericsson MS-410 v červené barvě si můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony EricssonKomentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: Joza Datum: 2009-10-22 07:56:25
Samozřejmě, že není tak výkonný, jak třeba bezdrátové koule MBS-400, ale malými rozměry se nenechte zmást, hraje skutečně kvalitně
. Autor: LeeRasS Datum: 2009-10-21 18:50:32
Teď na vánoce si budu vybírat reprák k mojí K8padině, jak je tenhle reprák s hlasitostí? Já bych mu teda moc nevěřil na ty rozměry.
Autor: chemer Datum: 2009-10-17 12:46:06
Používám tuto variantu s K800i. Celkové zpracování stojánku a hlavně reprodukce mě vřele překvapily.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >