" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Sony Ericsson TXT Pro v růžovém - pro psavé slečny (fotogalerie) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Neděle, 7. srpen 2011
Pokračujeme v započaté sérii článků na téma modelu TXT Pro a dnes si můžete prohlédnout fotogalerii růžové barevné varianty. Pánové tentokrát mají smůlu, zato mladším slečnám by se telefon skutečně mohl líbit. Růžová je skutečně růžová a pokud například vaše dcera píše dost zpráv, mohl by se jí telefon líbit. Kombinace nízké ceny, dotykového displeje a pěkného vzhledu zkrátka zaujme a integrovaná Wi-Fi je příjemným bonusem.
43~36.JPG 39~48.JPG 46~35.JPG 38~48.JPG


Docela se mi líbí, že výrobce pro tento telefon zvolil právě tyto barvy. Černá barva je přitažlivá téměř pro každého, bílá je pak dostatečně dobrá pro ty, kteří nechtějí vyloženě nudný telefon, ale zároveň nechtějí ani nic křiklavého. Nejvýraznější je ale jednoznačně právě růžová varianta, barva je velmi veselá a osobně si myslím, že se skutečně bude líbit. Trochu problémem ale u modelu TXT Pro bude potenciální okruh zákazníků, který podle mého není zas tak široký. Celkově vzato si nejsem jistý, jestli má tento model nějaký význam z pohledu hospodářských výsledků celé společnosti. Možná by nebylo od věci skutečně prodávat méně telefonů (jak to Sony Ericsson ostatně aplikuje), ale současně s tím prodávat více telefony dražší. Sám jsem zvědav, jak se Sony Ericsson TXT Pro uchytí na našem trhu. Růžová varianta zaujme, ostatně to už nyní můžete posoudit sami z přiložených fotografií.

Sony Ericsson TXT Pro v růžové barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >