" />
Sony Ericsson Vivaz v červeném (fotogalerie) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Neděle, 4. dubna 2010
Fotogalerie dvou barevných variant Sony Ericssonu Vivaz jste si již na SEManii mohli prohlédnout, nyní nám do redakce konečně dorazila také varianta třetí - červená. Tato barva je ze mezi trojicí barevných variant tou nejméně tradiční, telefon v na ale vypadá velmi atraktivně a minimálně u něžnějšího pohlaví bude tato barva jasnou volbou. Telefon vypadá skutečně krásně.
3~107.JPG 12~90.JPG 16~83.JPG 24~64.JPG


Jak už jsem zmiňoval v jiném článků, původně se na našem trhu měla prodávat pouze jedna (a to černá barevná varianta), z nějakého důvodu ale došlo v tomto směru k výrazné změně k lepšímu, takže se na našem trhu setkáme hned s trojicí barev z čtyř, ve kterých byl telefon oficiálně představen a prezentován. Předchozí fotogalerie černé varianty a stříbrné varianty si můžete prohlédnout ještě před pohledem na dnes představenou červenou variantu. Jelikož mám aktuálně doma všechny tři varianty současně, pokusím se ještě před vydáním samotné recenze (kterou očekávejte do týdne) vydat i fotogalerii všech tří variant, abyste je mohli vzájemně porovnat. Přiznávám se, že se na jejich focení dost těším, celé trio je velmi povedené po stránce vzhledu, dnes se ale tedy pojďme konečně podívat na variantu červenou.

Sony Ericsson Vivaz v červené barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson
Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: m600 Datum: 2010-04-04 12:02:19
Přesně na tohohle krasavce se chystám, O2 mě po dlouhý době příjemně překvapilo cenou takže nezaváhám, tuhle barvu asi každej mít nebude... :-)

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >