" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Sony Ericsson XPERIA Neo na videu - multitouch, výkon a hry | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Úterý, 12. duben 2011
Právě v těchto dnech pro vás doděláváme recenze všech tří novinek, které se zatím objevily v naší redakci a které patří k nejlepším komunikátorům s Androidem, které můžeme najít na současném trhu. Aktuálně mé srdce patří modelu XPERIA Play a hlavní zásluhu na tom samozřejmě mají kvalitní hry, velmi spokojený jsem ale také s modelem XPERIA Neo a na dnešním videu bych rád nastínil hlavní důvody, proč se mi líbí - obrovský výkon, naprostá spolehlivost a perfektní vzhled.
10~133.JPG 4~147.JPG 2~145.JPG 13~115.JPG


Jak jsem již zmínil v úvodu, ačkoliv je XPERIA Neo skvělým telefonem, nyní se mu prakticky vůbec nevěnuji, neb mě pohltilo hraní na modelu XPERIA Play (a také množství pracovních povinností v zaměstnání). Ve volné chvíli jsem ale natočil krátké video, na kterém jsem chtěl ilustrovat hlavní důvody, pro které se mi model Neo líbí mnohem více, než XPERIA X10, kterou jsem používal dříve. Kromě designu je to především obrovský výkon, který se nejvíce projeví u náročných aplikací, jako je třeba iGo Motonav (podle mého nejlepší navigace pro telefony s androidem, i když také má své chyby) nebo třeba při hraní her. Také podpora multitouch je úplně někde jinde, než u původního modelu. Pokud k tomu připočítáme fakt, že Neo se začne prodávat za pravděpodobně nižší cenu, než kolik nyní stojí nová XPERIA X10, je tento minisouboj prakticky předem rozhodnutý. Majitelé X10 ale smutní být nemusí, po aktualizaci operačního systému na nejnovější verzi o letních prázdninách je dost možné, že se funkce i výkon docela srovnají. Prozatím je ale Neo stále mým favoritem a to už z toho důvodu, že bude stát podstatně méně, než Play Station Phone - Sony Ericsson XPERIA Play.

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: sego Datum: 2011-04-12 21:00:54
Kdy budou další gameplay videa z Xperie Play???? :upset :upset :upset  
:D

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >