" />
Společnost Cellphonesoft vyvinula poslední aplikaci pro UIQ3 - Swiss Manager Elite | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Středa, 8. červenec 2009
Společnost Cellphonesoft, která je známá vývojem oblíbených aplikací pro smartphony s operačním systémem Symbian UIQ, ohlásila a vydala novou a pravděpodobně poslední verzi aplikace Swiss Manager. Ta přinesla hromadu nových funkcí a vlastností, bohužel ale bude pravděpodobně poslední, kterou tato společnost pro naše oblíbené komunikátory vytvořila. Vzhledem k zániku platformy to ale není překvapením, UIQ3 je mrtvé a již nikdy nebude vzkříšeno.


Původně jsem v dnešním článku chtěl informovat především o tom, že se objevila nová Free verze Swiss Manageru označená 1.80. Autor současně s tímto krokem oznámil vývoj úplně nové verze Swiss Manageru Pro, její vývoj ale velmi zásadně uspíšil, takže než vůbec stihl článek vyjít, dočkali jsme se také nové verze placené odnože aplikace Swiss Manager. Ta je nyní označená jako Swiss Manager Elite UIQ3-SE 2.00. Název je možná poněkud delší, novinky ale rozhodně stojí za to. Přibyla spousta nových funkcí a práce celé aplikace je zase o kus dál.

Jak už jsem ale avizoval v úvodu, jedná se pravděpodobně o poslední aplikaci pro UIQ3, kterou její autor vydal. Operační systém UIQ3 je mrtvý a nelze se divit tomu, že se autor zaměřil na perspektivnější platformu, v tomto případě Symbian S60. I tak je to ale obrovská škoda, aplikace od Cellphonesoft jsou pro mě naprostým vrcholem (spolu s hrou Warring Nations, navigací TomTom, správcem souborů X-Plore a turistickou navigací SmartcomGPS), takže mi budou moc chybět. Na našem fóru jste si mohli přečíst i recenze aplikací od Cellphonesoft, například jste se mohli dočíst o AutoCam, BallRoom, LinkBoy, Bigben nebo právě Swiss Manageru. Kromě recenzí jednotlivých aplikací jste si navíc na našem webu mohli přečíst rozhovor s vývojářem (a současně majitelem) Cellphonesoft, který naleznete zde.

Sám jsem na své M600i používal především Swiss Manager, LinkBoy, BallRoom a AutoCam. Nikdy jsem s aplikacemi neměl problémy, vždy šlapaly výborně. Tomu už je ale nyní konec, UIQ3 to má za sebou. Stávajícím majitelům ale nové verze programu Swiss Manager jistě udělají radost. Free verzi Swiss Manageru si můžete stáhnout zde, tady naopak naleznete zkušební verzi Swiss Manageru Elite.Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >