" />
Tak jde čas - jak se mění smartphony Sony Ericsson (fotogalerie) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Pondělí, 15. listopad 2010
Očekávání Vánoc a nových telefonů Sony Ericsson jsem si rozhodl zpestřit vzpomínkou na jednotlivé smartphony Sony Ericsson, které zatím výrobce představil. Jelikož výrobci stále hodně fandím a doma mám docela hodně telefonů této značky, rozhodl jsem se udělat malou fotogalerii jednotlivých smartphonů, které tvořily historii společnosti. Na společných fotografiích tak najdete telefony se Symbianem UIQ2, novějším Symbianem UIQ3, z Nokie vypůjčeným Symbianem S60, sofistikovaným systémem Windows Mobile nebo současným lídrem v portfoliu Sony Ericssonu - s operačním systémem Google Android. Jsem dost rád, že doma mohu mít kus historie, třeba jednou budu tyto telefony předvádět coby rarity.
19~87.JPG 20~91.JPG 21~86.JPG 22~80.JPG


Sony Ericsson to v poslední době zkouší především se smartphony a chytrými telefony, kterých má nyní v nabídce více, než kdykoliv předtím. Z pohledu do historie výrobce je zřejmé, že v každé době kromě začátků se nesoustředí na jediný systém, přitom mu to ale svého času v dobách Symbianu UIQ2 jednoznačně prospívalo. Před pár lety začal dobrodružství jménem XPERIA a začal koketovat s operačním systémem Windows Mobile, nyní pomalu doznívá ohlas tří chytrých telefonů se Symbianem S60. Do budoucna se stěžejním operačním systémem ale stane Android a mě v tuto chvíli napadá otázka, zdali a jak rychle se Sony Ericsson vrhne na platformu Windows Phone. Podle mého by vývoj dvou operačních systémů měl být tak akorát v dnešní době. Pokud si chcete trochu zavzpomínat na to, jak se mění komunikátory Sony Ericsson a také jak se postupně mění použitý operační systém, můžete si prohlédnout následující fotografie. Právě tyto telefony mám nyní doma, na cestě ke mě je pak také XPERIA X2 a X10 Mini Pro. Také u mě doma je tedy poznat, že Sony Ericsson se vyloženě přeorientoval na chytré telefony, neměl by ale zapomínat ani na zbytek trhu. Dobře vybavené hloupé telefony jsou stále dost oblíbené na to, aby je výrobce ignoroval... 

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: aleman Datum: 2010-11-22 11:26:17
Jestli máte k dispozici staré telefony SE, tak byste někdy mohli udělat fotomontáž jak rychle se mění telefony vůbec. Od starých SE, walkman mobil atd. až po Xperia X10 nebo respektivš 12.
Autor: bradley Datum: 2010-11-17 11:01:03
Telefony se mění strašně rychle. Neznám nikoho kdo by nepoužíval už alespoň 5.-6. telefon za život (a to jim je většinou jen 23 let). Telefony se díky technice nevyrábý už na dlouho, a pořád vyxhází novější a novější verze toho samého telefonu.
Autor: Benehallow Datum: 2010-11-15 22:17:23
Hromada krásně zaprášenejch a upatlanejch telefonů :) pro příště bych to fotil alespoň ve slušnějším stavu :-P

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >