" />
Total Commander uz umí pristupovat do pameti Symbian telefonu | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Martin Vagner   
Úterý, 9. listopad 2004
V sobotu se objevila bleskovka na Mobilmánii o plug-inu, který po nainstalování do pocítace umozní pristupovat do pameti vasí P800/P900/P910i. Priblízíme vám jak na to.
Jelikoz pravidelne uprednostnuji práve správce souboru Total Commander pred samotným pruzkumníkem ve Windows, tak me informace o tomto zásuvném modelu velmi potesila a ihned jsem ji sel otestovat.
Jako první je nutné soubor stáhnout. To muzete provést prímo z nasí sekce download. Po stazení a rozbalení zazipovaného souboru se vám ve slozce objeví dva soubory. První z nich je práve plug-in s koncovkou WFX. Ten doporucuji vlozit do stejné slozky se samotným správcem souboru. V Total Commanderu zvolíte polozku konfigurace - nastavení - funkce - moduly SS. Zde volbou pridat najdete tento Symbian modul a potvrdíte ok.

Nyní kdyz se koukneme do menu Sítové okolí, tak se nám tu objevila nová ikonka Symbian Devices. Zatím s ní nelze nic provést, jelikoz je nutné doinstalovat k jeste pribalený EXE soubor. Zde nenarazíte na nic slozitého a jen nekolikrát potvrdíte volbu. Po restartu uz lze po kliknutí na ikonku Symbian Devices ji otevrít. Pokud není pripojen telefon, tak zustává polozka prázdná.Jak vidíte nejde o zádný slozitý proces a vy kdo pravidelne vyuzíváte tohoto správce nebudete asi dlouho váhat s instalací. Jak je videt z obrázku tak se lze podívat i do operacní pameti telefonu, coz není zrovna obvyklá vec. Horsí uz to je se samotným kopírováním souboru. Pri kopírování neuvidíte klasický graf zobrazující kolik procent daného souboru bylo jiz preneseno. Jen se jakoby prenese nulový soubor a v pozadí Total Commanderu dochází ke kopírování do slozek telefonu. Takze pozor s predcasným odpojením telefonu.

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >