" />

Forum

Týden ve znamení dámských pouzder začíná - Sony Ericsson IPC-40 | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Lucie Ševrová   
Neděle, 22. březen 2009
Většinu návštěvníků SEManie tvoří mužská populace a tomu se také přizpůsobuje její obsah. Na druhou stranu něžnější pohlaví tvoří přibližně polovinu populace a proto zkusíme situaci, která doteď panovala na našem webu, trochu změnit. Zítřkem začíná týden ve znamení recenzí dámských pouzder na telefony Sony Ericsson.Poznámka. Jak už jsem naznačil v perexu, rozhodli jsme se pro malý pokus a na týden se zaměříme na dámská pouzdra pro telefony Sony Ericsson. Nakonec jsme se místo jednoho velkého článku rozhodli pro 8 malých recenzí. Dnes vychází první a každý den až do příští neděle budou následovat další. Budeme rádi, pokud se nám k tomuto pokusu vyjádříte, ať už jde o více článků, které by měly být zaměřeny na to, jak telefony vnímají a jaké telefony se líbí něžnějšímu pohlaví, tak i na systém minirecenzí. Pro mě těchto 8 recenzí znamená, že si na SEManii můžu vzít týden neplacené volno. Konec slov a vzhůru k první minirecenzi. Jozef CmarIPC 40 Sportovní taštička budoucí generace

      Jedná se o sportovní typ pouzdra velmi atraktivního vzhledu. Vnější bílou a béžovou barvu zevnitř zajímavě doplňuje křiklavě modrá. Překvapivá, avšak neotřelá kombinace! I když není pouzdro stoprocentně uzavřené, postranní gumičky a důmyslně umístěné umělohmotné zapínání zajišťuje bezpečnou skrýš pro Váš mobilní telefon. Díky skvělému tvaru pouzdro padne přímo do ruky a přizpůsobí se každému telefonu. Vnější béžová vrstva slouží i jako kapsička na doklady menší velikosti a stejně jako kapsa na telefon se dá zapnout. Pouzdro má také ouško laděné do hnědých barev. Ouško si jednoduše nasadíte na ruku a můžete vyrazit do ulic - jistě Vám ho budou všichni závidět. Snad jedna věc obalu chybí, a to možnost připnout ho k oblečení či k batohu stejně jako model IPC 31. Ale jak už to tak bývá, nic není dokonalého.

Sony Ericsson IPC-40 můžete zakoupit na X-Store.

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
. Autor: MonikaSh Datum: 2009-03-26 18:08:56
Řekla bych, že všechna pouzdra mají jednu vadu. Musí se při hovoru vyndat a pak hrozí upatlání od makeupu. Už několik let preferuji pouzdra od Krusellu, která kryjí přední stranu fólií. ;)
Autor: MonikaSh Datum: 2009-03-25 15:36:10
Přes Operu v mobilu je vidím, ale tady v práci, kde máme zablokované vše, co nekončí na .cz. :cry A doma? Tam mám kvůli "kvalitnímu" wifi poskytovateli mnohdy blokované (ne a ne se otevřít) i cz adresy. :(
Autor: Joza Datum: 2009-03-24 14:47:06
Vážně obrázky nevidíte? Já je vidím i jako neregistrovaný...
Autor: MonikaSh Datum: 2009-03-24 13:28:27
Já obrázky nevidím vůbec (protože jsou zase na *.com), ale řekla bych, že je to vembloudí. :grin :grin :grin
Autor: Joza Datum: 2009-03-22 18:57:34
Myslím, že bylo myšleno spíše to lemování, formulace je v tomto směru nepřesná, na druhou stranu jsem necítil potřebu cokoliv upravovat, téma dámských pouzder je mi naprosto cizí :)
. Autor: wojnar Datum: 2009-03-22 18:43:39
Omlouvám se, 
ale zas tak dlouho před tím monitorem snad nesedím, aby mi to vyžralo oči. 
Jestli tu vnější vrstvu, kapsičku na doklady, někdo vidí jako béžovou, budiž. Ono je hodně barev, které mnoho lidí vidí a pojmenovává různě (fialová, lila, růžová, oranžová, atd). Ale že by ouško u pouzdra na fotografii bylo laděno do hnědých barev?

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >