" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Týden ve znamení dlouhodobých zkušeností - jak si vedou XPERIE roku 2011? | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Pondělí, 19. září 2011
V naší redakci se v současnosti nachází hned šestice komunikátorů Sony Ericsson, které byly představeny v letošním roce a které už v současnosti bojují o přízeň potenciálních zákazníků. Bez výjimky se jedná o velmi kvalitní telefony, některé se mi ale samozřejmě líbí více než ostatní. Protože už telefony mám k dispozici dosti dlouhou dobu, rozhodl jsem se tento týden udělat ve znamení dlouhodobých zkušeností s těmito telefony a každý den se budu věnovat jednomu z nich. Vzhledem k jejich kvalitě mě tak mrzí jedině fakt, že na trh se zatím nedostal telefon, na který jsem se těšil nejvíce - model XPERIA Pro.
31~62.JPG 32~61.JPG 34~49.JPG 33~56.JPG


Postupně se tedy můžete těšit na moje dlouhodobé zkušenosti s následujícími telefony:
Sony Ericsson XPERIA Arc - současná vlajková loď výrobce, nabízí skvělý displej a štíhlé tělo
Sony Ericsson XPERIA Mini - malý a přitom velmi výkonný smartphone za skvělou cenu
Sony Ericsson XPERIA Mini Pro - díky zpoždění modelu Pro zatím jediný komunikátor s kvalitní klávesnicí
Sony Ericsson XPERIA Neo - telefon, který aspiruje na nejprodávanější Sony Ericsson současnosti
Sony Ericsson XPERIA Play - první PlayStation telefon, který ale na začátku nasadil cenu docela vysoko...
Sony Ericsson XPERIA Ray - asi nejstylovější současná XPERIA, která se ale nemusí líbit každému

Máte nějaké požadavky na dlouhodobé zkušenosti s těmito telefony, respektive jsou nějaké oblasti, která vás u novinek zajímají? Využijte této možnosti a napište nám o tom. Pokud možno maximum věcí se pokusím ukázat přímo na videu a pokud bych se náhodou se vším nevešel do jednoho videa, klidně jich ke každému telefonu natočím vícero. Od příštího týdne se pak budeme vícě věnovat modelů Ray a Active, které pomalu míří na náš trh a brzy také oslavíme desáté výročí vzniku našeho oblíbeného výrobce mobilních telefonů. Do té doby si ale užijte týden na SEManii ve společnosti komunikátorů XPERIA s operačním systémem Android.

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
. Autor: luk6 Datum: 2011-09-19 20:07:25
Mám telefon Sony Ericsson Xperia Neo a scháním zavíratelné pouzdro na míru. Našel jsem si jedno, ale už nebylo skladem a už ani v obchodě kde bylo není uvedeno. Na internetu už je jen Krusell Orbit flex, ten se mi ale moc nelíbí. Chci se tě zeptat máš zkušenosti s tímto pouzdrem a nebo znáš některé jiné pouzdro stejného typu (jestli teda pro něj nějaké používáš, mobil tím totiž ztratí trochu na své kráse). Dík za odpověď

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >