" />
Upravujeme Sony Ericsson XPERIA X10 s operačním systémem 2.1 (videopřehled) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Úterý, 16. listopad 2010
Ačkoliv jsem se několik dní po aktualizaci svého Sony Ericssonu XPERIA X10 na nový operační systém Android bál toho, že pro telefon zpočátku nebude dostatek úprav, opak je pravdou a už nyní se dá telefon upravit více, než jak to šlo dříve a některé úpravy jsou navíc výrazně zjednodušené. V dnešním článku vám přináším videopohled na upravenou X10 a nechybí ani odkazy na jednotlivé úpravy, které si do svého telefonu můžete dát i vy. Pokud tedy nejste v něčem s X10 spokojeni, můžete si telefon více upravit k obrazu svému.
12~95.JPG 18~78.JPG 4~109.JPG 8~104.JPG


Dneska se nebudu moc dlouho rozepisovat, článek bude velmi krátký. Nejprve začneme krátkým videem, na kterém si představíme úpravy mé X10 a následovat bude seznam jednotlivých změn s odkazy na návody. Už nyní mohu prozradit,ž e s X10 jsem spokojený jako nikdy, telefon vypadá, funguje i reaguje přesně tak, jak mi to vyhovuje.Root

Změna barvy menu


Změna fontů

Změna bootovací obrazovky

Zobrazení stavu baterie v procentech

Zvýšení výkonu

Sony Ericsson XPERIA X10 mě přibližně před rokem po svém představení příliš nezaujal, osobní zkušenost ale vše změnila a poslední měsíce jsem s telefonem velmi spokojený. Přístroj i přes pozdní uvedení nového operačního systému Android hodnotím jednoznačně pozitivně, například po stránce designu nemá XPERIA X10 přímou konkurenci, žádný z telefonů není tak povedený. Pokud k tomu přidáme skvělý fotoaparát, optimální rozměry a velmi odladěný a rychlý operační systém, máme tady skvělý telefon. Z pohledu marketingu je samozřejmě chybou, že přístroj nenabízí Android v nejnovější verzi. To ale neznamená, že by telefon byl špatný, nefunkční nebo nějak jinak handicapovaný. Navíc se dá krásně upravovat a minimálně svůj vlastní telefon jsem díky všemožným úpravám vyladil tak, že bych už nyní rozhodně neměnil a používání X10 si zkrátka užívám ve všech směrech. Přitom se rozhodně nepovažuji za nenáročného uživatele, spíše naopak. Snad jen ta cena telefonu by mohla o něco klesnout, Sony Ericsson si své vlajkové lodi stále cení celkem vysoko.

Sony Ericsson XPERIA X10 v bílé barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson

Sony Ericsson XPERIA X10 v černé barvě můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony EricssonKomentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >