" />

Forum

V pátek proběhl dlouho očekávaný sraz SEManie - dojmy (nejen mé) a fotografie přímo z místa | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Ganimed, 3m3, Jozef Cmar   
Pátek, 4. prosinec 2009
Před několika dny proběhl v Brně v restauraci Na Rychtě dlouho očekávaný sraz fanoušků společnosti Sony Ericsson a především samozřejmě našeho webu SEMania. Koho jste zde mohli potkat, jak sraz probíhal a jaké překvapení si pro vás nachystal, to vše se dozvíte v dnešním článku a chybět nemohou samozřejmě ani fotografie z místa činu.


Před několika málo dny se uskutečnil další sraz našeho webu. Tentokrát to bylo po výrazně delší pauze než jindy, poslední oficiální sraz se totiž uskutečnil již před více než rokem a vzhledem k trvalému poklesu zájmu o produkty Sony Ericsson a jistým organizačním problémům, které s konáním posledního srazu byly, se tehdejší vedení rozhodlo o ukončení oficiálních srazů a dále jsme se stýkali pouze neoficiálně po domluvě. Jelikož ale Sony Ericsson pomalu stoupá vzhůru a na fóru jsem nabyl dojmu, že je o obnovení srazů zájem, rozhodl jsem se to zkusit a srazem prokázat to, zda jsou životaschopné a zda má pocit v nich pokračovat. Nakonec jsme se setkali 20. listopadu v Brně v restauraci Na Rychtě, kterou jsme vybrali po předchozí výborné zkušenosti s tamější obsluhou a ani tentokrát jsme nebyli zklamáni. Sám jsem na sraz vyrazil rovnou z práce s Ganimedem a Peterssem, kteří mě svezli z Olomouce až do Brna. Zde jsme zastihli obsluhu ještě nepřipravenou, takže jsme sami s chystáním stolů pomohli.

A pak už se sraz pomalu rozjel, nejprve dorazil kolega z redakce Martin Chroust, poté Pražáčci :) v čele s řidičem 3m3, chybět nemohl chodící inventář našeho fóra VaRo, který opět všechny bavil svými historkami a mnoho dalších lidí, které jsem velmi rád viděl. Hodně rád jsem potkal také Miramaxe a nakonec nechyběl ani exšéfík Martin Vagner. Diskuze nevázla, jídlo a pití bylo výborné a díky návštěvě ze Sony Ericssonu si všichni přítomní mohli dopodrobna vyzkoušet novinku Sony Ericsson X10 s operačním systémem Google Android, která velmi zaujala všechny přítomné, což myslím jednoznačně svědčí o potenciálu tohoto telefonu. Každý ze zúčastněných si navíc odnášel si navíc odnášel krásný dárek s logem Sony Ericssonu (dvojité poděkování tajemné návštěvě ze Sony Ericssonu :)). Se srazem jsem naprosto spokojený a myslím, že dostatečně prokázal svou životaschopnost. Už nyní se těším na ten další, uvidíme, kde se bude konat. A Aby to nebylo jen o mých dojmech, požádal jsem také o sepsání dojmů další dva účastníky srazu, kterým tímto předávám slovo. JožaPokud chodíte ne naše fórum, jistě jste si všimli uveřejněných článků, které vás informovaly o obnovených srazech SEManie. Na našem fóru pak běžela anketa s dotazem na termín konání srazíku. Nakonec vše po domluvě padlo na datum 20. listopadu, srazík se konal v restauraci na Rychtě, snad dorazili všichni co na fóru slíbili že přijdou, pár lidí přišlo sice později, ale myslím že to moc nikomu nevadilo. Setkat jste se mohli s našimi moderátory ale i s uživateli které potkáváte na našem fóru. Popovídat jste si mohli s mnoha aktivními uživateli našeho fóra, s trochou nadsázky se dá říct, že kdo je na fóru jakkoliv aktivní, ten na srazu nechyběl. Na Rychtě jsme se dobře bavili, jídlo a pití bylo v pohodě, zastoupení bylo jak české tak i slovenské. O zábavu se staralo dost lidí, hlavně Joža, který nám zařídil pokoukání na X10. Sám musím říci, že jsem se hodně bavil s Varem a Peterssem, kteří jako vždy perlili. K vidění bylo i pár našich přístrojů. Myslím, že se srazík vydařil. Ganimed

10~82.JPG 10~86.JPG 11~78.JPG 11~81.JPG 12~74.JPG
13~71.JPG 14~67.JPG 14~71.JPG 15~69.JPG 16~65.JPG
1~88.JPG 1~92.JPG 2~87.JPG 3~85.JPG 3~89.JPG
4~85.JPG 4~88.JPG 5~89.JPG 7~85.JPG 9~84.JPG

Uteklo mnoho vody, mnoho piv a slivovice bylo vypito a nových telefonu SE představil a konal se na SEManii další sraz. Akci předcházelo hlasovaní ve fóru, kupodivu ze tří navrhovaných termínů se rychle jeden kloudný a vhodný pro všechny vybral. Vedoucí sekce SEManie navrhla po předchozích letech a zkušenostech restauraci na Rychtě ve středu Evropy v Brně, kde sice pro mě odkojeného Plzní točí StaroBrno, ale ten to mok byl po zkušenostech z let minulých poživatelný a chutný. Stejně tak strategické umístění poblíž dálnice a zastávky MHD bylo výborné. Začátek srazu byl uveden na 15:00, po přijetí naší posádky středočeské sekce SEManie ve složení Hangman, VaRo, MikeBiker a já byl sraz v plném proudu. Ze strany redakce byla přislíbena návštěva, kterou všichni s napětím očekávali a která nakonec přijela a příjemně překvapila. Díky tajemné návštěvě za dodání prototypu X10. Sraz utekl jako voda, probrali jsme nové modely, budoucnost Sony Ericssonu a další zajímavá témata nejen o SE. Myslím, že pokud budou srazy pokračovat v tomto duchu tak nevidím problém na jaře se opět sejít. 3m3


Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: Curuj Datum: 2009-12-05 11:50:10
tiež by som uvítal fotky inde ako na fb :)
Autor: Sasakr Datum: 2009-12-04 23:01:33
Já bych tam byl snad nejmladší :eek Btw roxeťáku ty tvý fotky jinde než na fb nejsou? FB nevedu :cry
Autor: VaRo Datum: 2009-12-04 18:43:01
Z Prahy? Jen zástupoe PR firmy SE - Ondra se svými dárečky.
Autor: miva Datum: 2009-12-04 17:51:04
Mrzí mě že jsem tam nemohl být s vámi, sice vás osobně nikoho neznám ale pokecat si s SEmaniakama musí být super, bohužel už tenkrát jak bylo hlasování tak jsem hlasoval pro jiný termín ( neteř měla v ten den 18 takže to nešlo) ale pokud se příště bude konat tak nesmím chybět zdar všem a snad příště :) Tak mě napadá, kdo tam byl z Prahy?
. Autor: roxetak Datum: 2009-12-04 14:55:13
Dalsie fotky su tu: http://www.facebook.com/inbox/?ref=mb#/album.php?aid=13031&id=1788860157
. Autor: roxetak Datum: 2009-12-04 14:50:50
Dalsie fotky zo zrazu su tu: http://www.facebook.com/inbox/?ref=mb#/album.php?aid=13031&id=1788860157
Autor: 3m3 Datum: 2009-12-04 11:03:23
Já ti dám Pražáci.... :zzz

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >