" />
Videopohled na Sony Ericsson Aspen - první a zároveň poslední? | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Pátek, 1. říjen 2010
Sony Ericsson Aspen je po modelu Aino možná nejméně tradičním telefonem Sony Ericsson, který se v poslední době objevil v portfoliu této společnosti. Podobně jako u modelu Aino je i u Aspenu veliká naděje na to, že první telefon podobného typu bude zároveň na nějakou dobu také posledním telefonem. Sony Ericsson Aspen je schopný svému majiteli nabídnout prakticky vše, jinému uživateli ale naopak nemá téměř co nabídnout, jedná se zkrátka o přístroj dvou tváří. My si jej dnes společně prohlédneme na krátkém videu a pokusím se ve stručnosti pohovořit o klíčových vlastnostech přístroje.
12~103.JPG 23~73.JPG 31~56.JPG 36~45.JPG


Přiznávám se, že když výrobce představil model Aspen, byl jsem hodně překvapený a moc jsem nevěděl, co si mám o přístroji myslet. Na první pohled přístroj splňoval to, co od mobilního telefonu žádám, ale tak nějak jsem cítil, že Windows Mobile nejsou určeny právě pro mě. Obzvláště, když jsem si mezitím docela dost zvykl na komunikátory BlackBerry a jejich operační systém, který sice nenabízí v některých směrech tak sofistikované aplikace, jako Windows Mobile, zato je ale velmi přímočarý a zaměřený na koncového uživatele. Až po dlouhodobějším testování jsem zjistil, že Sony Ericsson se nesnažil vyvinout mobilní telefon, který by splňoval pracovní nároky všech druhů uživatelů. Prostě si všiml prázdného místa na trhu a toto se svým telefonem zaplnil. Sony Ericsson Aspen je cílený na konkrétní uživatele, kteří už s Windows Mobile mají zkušenosti a rychle se v nich orientují. Těm je schopen za výhodnou cenu nabídnout maximum dostupných funkcí. Pro méně zkušené uživatele ale Aspen určený není a jak si stručně ukážeme i v dnešním videu, přístroj nabízí tolik různých způsobů ovládání, že se v nich zpočátku určitě orientovat nebudete. Rozhodně tím ale nechci tvrdit, že je Aspen špatný nebo nekvalitní telefon, to totiž není pravda. Aspen je velmi kvalitní přístroj za dobrou cenu, jen je prostě určený specifickému okruhu uživatelů, kteří s ním ale budou naprosto spokojeni.

Sony Ericsson Aspen můžete zakoupit na oficiálním e-shopu Sony Ericsson


Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
Autor: romero Datum: 2011-04-18 15:15:54
joooj...ten mobil vyzerá veľmi dobre :)je podobný ako blackberry :)
Autor: borixeus Datum: 2010-10-01 08:14:37
Doufám, že poslední nebude. Pár věcí by to ještě chtělo dotáhnout a byl by to perfektní procovní přístroj. Věřím, že SE počítá s tím, že se nebude prodávat masově a tenhle koncept hnedle neodpíská. Kdyby dali trošku větší displej s vyšším rozlišením, nezapatlávali systém svojí nadstavbou a nechali tam defaultně SPB MS, tak by to bylo téměř dokonalé.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >