" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.
Galerie
Vyhrejte 10 kusů Sony Ericsson XPERIA Play a buďte mezi prvními majiteli v České republice (soutěž) | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Středa, 13. duben 2011
Sony Ericsson připravil velmi pěknou soutěž o desítku svých komunikátorů XPERIA Play, kromě samotných telefonů ale přidává ještě něco navíc. Výherci totiž získají právě prvních 10 oficiálně dovezených telefonů pro Českou republiku a budou se tak z telefonu moci těšit jako první. Samotný start prodeje tohoto telefonu je naplánovaný na květen, vy ale můžete Sony Ericsson XPERIA Play získat již nyní. Startujeme již zítra, hrajeme celkem o desítku telefonů a navštívíme přitom hned 7 měst v České republice. Podrobnosti a pravidla v dnešním článku. Pojďme do toho, výhra rozhodně stojí za to.
17~101.JPG 1~152.JPG 9~133.JPG 10~134.JPG


Česká pobočka Sony Ericsson spouští již zítra novou soutěž o celou desítku komunikátorů Sony Ericsson XPERIA Play. Tento telefon, který se jako vůbec první může chlubit certifikací PlayStation, tak máte možnost získat zdarma a navíc přibližně o měsíc dříve, než se tento telefon u nás oficiálně objeví na trhu. Ani to ale není vše, Sony Ericsson vám v rámci této soutěže First 10 garantuje, že tato desítka telefonů je vůbec první, která se oficiálně dostává do České republiky. Jednotlivé telefony totiž budou přímo očíslované, podobnou raritu v běžném obchodě rozhodně nekoupíte. Rozhodně je tedy o co stát a soutěžit a protože začínáme již zítra, pojďme se rychle podívat na pravidla a princip celé soutěže.

Soutěž bude spuštěna na oficiálním českém Facebook profilu společnosti Sony Ericsson a cílem bude pomocí indicií najít Sony Ericsson XPERIA Play. Hledat budeme celkem 10 telefonů a to v sedmi různých městech. Startujeme přitom již zítra v Praze a v Brně, kompletní rozpis soutěže je uvedený níže. Soutěž tedy začíná již zítra, to jest 14. dubna tohoto roku, poslední kolo pak proběhne 6. května, kdy dostane svůj komunikátor XPERIA Play poslední šťastný výherce. Vždy v určený den se objeví první indicie na Facebook profilu společnosti Sony Ericsson, další indicie pak zjistíte pomocí QR kódu nebo promotérů soutěže přímo v terénu. Po získání třetí indicie pak startuje hledání samotného telefonu, přičemž kdo jej najde první, vyhrává. Přeji vám hodně štěstí, sám si možná udělám výlet do Brna a třeba nafotím nějaké snímky.

Praha – 14. 4., 19. 4., 3. 5.
Brno – 14. 4., 29. 4.
Ostrava – 17. 4.
Plzeň – 18. 4.
Hradec Králové – 19. 4.
Liberec – 26. 4.
České Budějovice – 27. 4.


Kompletní tiskovou zprávu si můžete stáhnout na jednom z následujících odkazů: Link1, Link2, Link3

PS: Sony Ericsson XPERIA Play máme již týden v redakci a jedná se skutečně o krásný a luxusní telefon, který v oblasti hraní her nemá díky hardwarovým tlačítkům na trhu prakticky konkurenci. Nijak nezaostává ale ani jako telefon, nabízí komplexní výbavu, špičkový displej i fotoaparát, nechybí nejnovější Android, rychlá
data nebo integrovaný GPS modul. Abych vás trochu více navnadil, přidal jsem na konec tohoto článku také tři videa, která jsem zatím s modelem Play natočil. Soutěž startuje již zítra a hned deset z vás získá tento špičkový komunikátor s hrací konzolí v jednom.Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >