" />
Vysouvání klávesnice podle Sony Ericssonu - bude mít úspěch? | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Jozef Cmar   
Neděle, 24. květen 2009
Vysouvací telefony jsou v dnešní době velmi moderní a není těžké zjistit proč. Umožňují vyrobit malý telefon s dostatečně rozměrným displejem a dostatečně velkou pohodlnou klávesnicí. Po této trojici vlastností touží většina současných zákazníků. Nokia dovedla vysouvání ještě dál a u některých modelů můžete spodní díl vysouvat oběma směry, tedy nahoru i dolů. Sony Ericsson si nyní nechal patentovat nové řešení - klávesnici výsuvnou do dvou směrů, které svírají pravý úhel.


Než bych celý systém velmi složitě popisoval, raději doporučím podívat se na následující obrázky. Jak je vidět, Sony Ericsson v tomto patentu kombinuje oba způsoby vysouvání, které se v současné době u telefonů objevují. Zatímco klasické vysunutí směrem dolů patří neodmyslitelně k telefonům bez otevřeného operačního systému, vysouvání do boku je typické pro chytré telefony a komunikátory. Ale vysouvání do obou směrů v jednom telefonu, to je novinka.
  

Přiznávám se, že jsem velmi zvědavý, jak Sony Ericsson s patentem naloží. Zatím si také nedovedu přesně představit všechny výhody a nevýhody, které by z tohoto řešení plynuly. Nezbývá než čekat a doufat, že se telefon podobné koncepce objeví v prodeji. Výrobci mobilních telefonů potřebují nové nápady jako sůl a toto řešení by mohlo mít úspěch. Budoucnost ukáže.

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.
. Autor: ChesterZZ Datum: 2009-05-25 08:37:07
http://www.iconocast.com/B000000000000065/G3/News1_0.jpg 
 
?
Autor: Lican Datum: 2009-05-24 14:17:38
Asi tam otáčení nebude, spíš myslim že tam chtěj nacpat 2 numerický klávesnice zvlášť. Typuju že tloušťka bude tak 2,5cm :grin To už radši používat klávesnici na výšku na dispeji
Autor: wojnar Datum: 2009-05-24 11:30:56
Jsem zvědavý jak vyřeší otáčení numerické části klávesnice :-)

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >