" />

Vážení čtenáři SEMania.cz, web byl po osmi letech provozu zakonzervován a již nebudou přidávány nové články. Nicméně web bude nadále funkční a můžete tak stále čerpat z obsáhle databáze informací o produktech Sony Ericsson.

Jak jistě víte, nové telefony jsou nově na trh uváděny pouze pod značkou Sony, proto došlo k rozhodnutí na tomto webu dále nepokračovat.

Děkujeme všem čtenářům, kteří nás četli a také všem autorům, kteří pro vás psali.

Část redaktorů pokračuje ve své tvorbě a s jejich články se můžete setkávat na webech Xperia.cz, SonyMania.cz, SmartMania.cz, MobilMania.cz a dalších.

 Vaše SEMania.cz

 

Bleskovky (tip na bleskovku)
Na úplný závěr roku zde máme jednu příjemnou zprávu - do nabídky našich operátorů se od ledna dostane další komunikátor řady XPERIA. Konkrétně se jedná o model XPERIA Ray, který od začátku příštího roku najdete v nabídce operátora O2. Doufám, že postupný návrat telefonů Sony Ericsson (a do budoucna již jen Sony) bude pokračovat i příští rok. Kvalitou na to tyto přístroje rozhodně mají.
Podle očekávání ještě do konce roku uvolnil FXP (FreeXperiaTeam) nový Android ICS pro Sony Ericsson XPERIA Arc. Nová ROM prozatím ještě není ve finálním stavu a nehodí se pro běžné použití, brzy by ale měla být plně funkční a schopná nasazení. Jindy bychom možná po této zprávě jásali a slavili. Tentokrát je ale uvolnění testovací verze velmi tiché - Sony Ericsson vzal FXP vítr z plachet, sám oficiálně uvolnil testovací ROM pro trojici komunikátorů XPERIA a po několika dnech usilovné práci komunity jsou již tyto ROM vhodné na běžné použití.
Včera byl po trochu delší odmlce certifikován další necustomizovaný firmware pro komunikátory Sony Ericsson letošního roku. Jsem rád, že Sony Ericsson pouze nevyčkává na příchod ICS a i do té doby se snaží svým zákazníkům poskytnout maximální možnou podporu. Sám jsem zvědav, jestli se bude jednat o další vylepšení stávajícího Androidu 2.3.4 (označení by tomu napovídalo) nebo výrobce posune své telefony ještě o stupínek výše na Android 2.3.5, což ale nepovažuji za moc reálné.

Forum

Galerie
Z telefonu do TV pres BT Media Viewer MMV-100 | Tisk |  Email
Sdílení:
Linkuj.cz!
Jaggni to!
pošli na vybrali.sme.sk
Facebook
Martin Vagner   
Úterý, 27. duben 2004
V dnesní dobe, kdy Bluetooth a fotoaparát najdete na mnoha modelech telefonu Sony Ericsson, prichází na trh velmi zajímavé zarízení, které spojí vás telefon z televizí.

                                       

Jedná se o Bluetooth Media Viewer MMV-100, které vám umozní prenos obrázku, prípadne i zvukových záznámu pomocí technologie Bluetooth prímo do vasí televize. MMV-100 pripojíte pres konektor Scart nebo vstupem pro audio/video RCA kabel. Je ale nutné pouzít adaptér pro napájení, který bude zcela jiste shodný s ostatními telefony SE. Zarízení je vcelku malé, o rozmerech 57*78*15 mm a vází 55 gramu. Má elegantní zaoblený tvar a bude nabízeno v dvou barevných variantách stríbrné a cerné. Sony Ericsson uvádí, ze MMV-100 bude kompaktibilní se vsemi novými modely (T630,P900,K700,S700), ale ani majitelé starsích modelu nemusejí mít strach. T610, P800 nebo T68i jsou prístroje, které umí komunikovat pres Bluetooth, tudiz i zde je garantována plná kompaktibilita. Zarízení by se melo objevit na trhu ve druhém ctvrtletí, tedy v dobe kdy vyjde na trh i dlouho ocekávaná K700. Cena zatím nebyla zverejnena a tak se nechme prekvapit.
Více informací najdete na oficiálním webu Sony Ericssonu.

                 

Komentáře
Příspěvky vyjadřují názory uživatelů a nejsou nijak redigovány.
Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat.

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.
Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

 
< Předch.   Další >